Переяслав-Хмельницький районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області

Адреса:  08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сковороди, 70 
тел.: (04567) 56600, факс: (04567) 51561 
E-mail: p_xmelnuckuy.guditb@ukr.net

Аварія

19 листопада 2016 року о 05 год 52 хв на пункт зв’язку 27-ДПРЧ м. Переяслав-Хмельницький надійшло повідомлення про зіткнення вантажного автомобіля «Сканія» д.н. АІ 9694 ХО та автобуса ПАЗ д.н. АІ 5175. На місце ДТП виїхало два відділення. По прибуттю на місце рятувальники деблокували водіїв вантажного автомобіля та автобуса, яких було направлено до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ каретою екстреної медичної допомоги. Під час транспортування потерпілих до ЦРЛ водій автобуса помер в кареті швидкої допомоги

Щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС.

 08 листопада 2016 року працівниками Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено агітаційну роботу серед випускників ЗОШ І-ІІІ ст. м. Переяслав-Хмельницький щодо вступу в вищі навчальні заклади ДСНС. Учням було надано листівки з роз’ясненням критеріїв для вступу, після чого представники Переяслав-Хмельницького РС відповіли на всі питання, які цікавили учнів щодо вступу у вищі навчальні заклади.

Проведено громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

 07 листопада 2016 року на території 27-ДПРЧ м. Переяслав-Хмельницький з учнями ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Переяслав-Хмельницький, було проведено громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Дітям було показано пожежно-рятувальну техніку, обладнання, продемонстровано готовність особового складу до виконання дій за призначенням, надання першої допомоги, продемонстровано гідравлічний інструмент рятувального автомобіля. Також дітлахам нагадали основні правила поведінки при пожежі. Проведення подібних заходів необхідне для виховання дітей, навчання їх діям під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди та, як поводитись в екстремальних ситуаціях.

Аварія

21 жовтня о 07:00 до оперативно-диспетчерської служби Переяслав-Хмельницького району надійшло повідомлення про те, що в м. Переяслав-Хмельницький по вул. Покровська трапилася дорожньо-транспортна пригода. На місце події було направлено черговий караул 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце ДТП було встановлено, що по вулиці Покровська зіткнулись легкові автомобілі Infiniti FX 35 та ВАЗ 2108. Внаслідок зіткнення рятувальниками було проведено деблокацію водія ВАЗ 2108 та госпіталізовано до Переяслав-Хмельницької ЦРЛ. Загиблих не має.

Громадська акція

06 червня 2016 року на території 27-ДПРЧ м. Переяслав-Хмельницький з вихованцями дитячого садочка «Золотий ключик», було проведено громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Дітям було показано пожежно-рятувальну техніку, обладнання, продемонстровано готовність особового складу до виконання дій за призначенням, надання першої допомоги, продемонстровано гідравлічний інструмент рятувального автомобіля. Також дітлахам нагадали основні правила поведінки при пожежі. Проведення подібних заходів необхідне для виховання дітей, навчання їх діям під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди та, як поводитись в екстремальних ситуаціях.

Пожежа у Харківцях

 

 18 травня о 10 год. 54 хв. до оперативно-диспетчерського пункту м. Переяслав-Хмельницький надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі, за адресою: Переяслав-Хмельницький район, с. Харківці, вул. Героїв, 10.
На подію виїхало 1 відділення27-ДПРЧ. По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено, що горить господарча будівля розміром 4х12.м. Керівником гасіння пожежі прийнято рішення подати на гасіння один ствол «Б».
Локалізація о 11:30, ліквідація о 14:00. На пожежі працювали 4 чоловіки особового складу та одна одиниці техніки.
В результаті пожежі знищено покрівля на площі 48 м. кв. та речі домашнього вжитку.
Ймовірна причина пожежі коротке замкнення.

Проведено пожежно-тактичні навчання

  15 травня 2016 року о 9 год 00 хв за ініціативи Переяслав-Хмельницької міської ради та Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено пожежно-тактичні навчання на недільному ринку за участі 27-ДПРЧ 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області, Переяслав-Хмельницькою екстреною медичною допомогою та Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП України у Київькій області. Під час навчань було відпрацьовано оперативність слідування до місця умовної пожежі по рядах ринку та гасіння умовної пожежі. Дані навчання були спрямовані на відпрацювання оперативності дій рятувальників та дій населення під час виникнення надзвичайних ситуацій на ринку.

Уроки безпеки життєдіяльності .

 05 травня 2016 року працівниками Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено уроки безпеки життєдіяльності з учнями КЗ «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» м. Переяслав-Хмельницький щодо попередження загибелі та травмування дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій, небезпеки вибухових речовин та піротехнічних засобів та дій учнів під час виявлення небезпечних знахідок. Під час бесіди учням було продемонстровано комплектацію пожежного автомобіля, показано аварійно-рятувальний інструмент та вручено листівки та пам’ятки.

Заходи безпеки на льоду

• Знайдіть для початку стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху.
• Подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць:
о лід може бути крихким біля стоку води (наприклад, із ферми або фабрики);
о тонкий або крихкий лід поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;
о обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу - під снігом лід завжди тонший;

Запрошуємо на навчання!

Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області пропонує вступ на навчання до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, який є одним з провідних вищи

Бесіда щодо попередження загибелі на пожежах

17 листопада 2015 року Переяслав-Хмельницьким РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено бесіду з учнями 6 класу ЗОШ №2 м.

Профорієнтаційна робота

16 листопада 2015 року працівниками Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено бесіду з учнями 11 класу ЗОШ №2 м.

Основні правила поведінки при пожежі

Ці правила дуже важливо запам'ятати дітям. Якщо в квартирі виникла пожежа і поруч немає дорослих, що робити:

До уваги батьків!

Головне управління ДСНС України у Київській області вкрай стурбоване зростанням кількості пожеж та загибелі на них людей, особливо дітей.

Тому звертаємося до Вас з проханням:

Заходи пожежної та техногенної безпеки в культових спорудах під час відзначення Великодня

ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвеличніших свят відзначаємих православними християнами всього світу.

Ліквідація пожежі

27 березня 2015 року о 15 год 32 хв на пункт зв’язку 27-ДПРЧ м. Переяслав-Хмельницький надійшло повідомлення про загорання старого будинку в м. Переяслав-Хмельницький вул. Богомольця, 9.

Рятівники провели для школярів громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

16 березня в ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 міста Переяслава-Хмельницького працівники 27-ДПРЧ провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!».

Урок безпеки в школі-інтернаті

12 березня 2015 року рятувальники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели у Переяслав-Хмельницькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ст.

Урок безпеки для учнів ЦПТО

25 лютого 2015 року рятувальники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели у Центрі професійно-технічної освіти урок безпеки життєдіяльності на тему «Дії у разі в

Бесіда про безпеку життєдіяльності для працівників відділу культури

26 лютого 2015 року рятувальники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели з працівниками відділу культури Переяслав-Хмельницької міської ради бесіду щодо безпеки життє

Телефони "Гарячої лінії" для допомоги переселенцям

Для людей, які планують виїхати з району проведення АТО – Міжвідомчий координаційний штаб, Державна служба України з надзвичайних ситуацій: 101, 044-247-30-02, 044-247-32-93, http://w

Консультаційний центр ГУ ДСНС України у Київській області

Створений, аби Ви могли отримати вичерпну та достовірну інформацію про державну політику у сфері цивільного захисту загалом, а також роботу Головного управління ДСНС України у Київській області.

Уроки безпеки життєдіяльності

06 лютого 2015 року працівниками Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено уроки безпеки життєдіяльності щодо попередження загибелі та травмування дітей під час виник

Учням розповідають, як вони мають вчинити під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Вподовж двох тижнів, починаючи із 04 лютого працівниками Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області в школах міста та району проводяться уроки безпеки життєдіяльності щодо попер

Шлях переселенця

Відповідно до доручення ДСНС України від 17 січня 2015 року

Вихованці дитячого дошкільного закладу привітали рятувальників

14 січня до 27-ДПРЧ м. Переяслава-Хмельницького завітали вихованці групи «Колосок» міського дитячого садка «Сонечко».

Рятувальники Переяслава застерегли любителів зимової риболовлі

15 січня працівники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області за участю представників місцевих засобів масової інформації провели рейд у місцях зимової риболовлі, під час яких

Основні правила купання в зимовий період

У свято Хрещення прийнято купатися в ополонці. Щоб купання в ополонці принесло виключно користь, напередодні святого свята Хрещення Господня пропонуємо ознайомитися з основними правилами водохресних купань.

Правило перше - проконсультуйтеся з лікарем. Якщо лікарі виявили у вас такі захворювання як цукровий діабет, глаукома, виразка шлунка, холецистит, а також захворювання серцево-судинної системи купання в ополонці вам протипоказано.

До відома громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території

Громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції з питань пов’язаних з їх розміщенням та життєзабезпеченням можуть звертатися до

Змагання з пожежно-прикладного спорту

13 червня 2014 року в м. Переяслав-Хмельницький Київської області, пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту серед формувань сільської пожежної охорони та добровільних пожежних дружин. На змагання прибуло 16 команд з м. Переяслав-Хмельницького та району.

Юні пожежники

 29.11.2013 року працівниками дитячого садка «Золотий ключик» та Перяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області було проведено заняття з дітьми в ігровій формі на протипожежну тематику та з метою популяризації професії рятувальника.

Будьте обережні при випалювання сухої рослинності або її залишків

 Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України в Київській області, попереджає керівників організацій, сільгосппідприємств, фермерів та жителів міста та району, що самовільне випалювання трави з

Перевірка

 На виконання вимог доручення КОДА від 16.07.2013 № 11-12-66-27 та розпорядження міського голови Шкіри О.Г. від 31 липня 2013 було створено тимчасову робочу групу з перевірки об’єктів торгівлі та ресторанного господарства щодо використання ними балонів зі скрапленим газом.

Діяльність ПХМ РС

6 серпня 2013 року о 9 годині 45 хвилин на пункт зв’язку 27-ДПРЧ м. Переяслав-Хмельницький поступило повідомлення про те що в м. Переяслав-Хмельницький по вул. Шкільна автомобіль Газель зїхав у річку Альта.

ГАРЯЧА ПОРА ЖНИВ!

 У жнивну пору необачність, легковажність, а тим більше не підготовленість техніки, можуть звести нанівець працю багатьох людей, завдати непоправного лиха.

Відпочинок на природі

 Стомившись від міста, його метушні, шуму, люди прагнуть знайти спокій на лоні природи. Дуже часто для свого відпочинку вони вибирають ліс.

Забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах

 З 15 червня 2013 року в зв’язку з встановленням на території області високої температури ДСНС України визначено високий 5 клас пожежної небезпеки.

Наслідки чорнобиля ми долатимемо ще довго

 27 років минуло після вибуху 4-го блока Чорнобильської АЕС.

Щоб запобігти лиха

 Наближається святкування Великодня у 2013 році.

Героїчний вчинок

 22 березня 2013 року в актовій залі Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату службою цивільного захисту у Переяслав-Хмельницькому районі та Переяслав-Хмельницьким районним відділом Держтехногенбезпеки у Київській області відбулось нагородження та відзначення як героїв-рятівників 17-річного учня 11 класу Олега СОЛОВЯ та Богдана БЛИЗНЮКА, який також навчається в 11 класі ліцею-інтернату за їх героїчний вчинок.

Щотижневе інформування

 На протязі минулого тижня з 11 по 17 березня на території міста та району виникло 2 пожежі.

Щотижневе інформування

 На протязі тижня з 04 по 11 березня поточного року на території міста та району сталося 2 пожежі.

Шановні керівники підприємств, установ та організацій!!!

 Переяслав-Хмельницький РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області інформує, що відповідно до постанови КМУ №1200 від 19.08.2002 року «Про затвердження Порядку забезпечення населення

День Ліквідатора

 Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, який відмічається 14 грудня Переяслав-Хмельницьким райвідділом Держтехногенбезпеки, службою цивільного захисту Переяслав-Хмельницького району та міськім відділом освіти м. Переяслав-Хмельницький в навчальних закладах міста пройшли збори з цієї нагоди.

Шановні керівники підприємств та установ та організацій

 Переяслав-Хмельницький РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області інформує, що відповідно до постанови КМУ №1200 від 19.08.2002 року «Про затвердження Порядку забезпечення населення

Осінньо-зимовий період

  Під час осінньо-зимового періоду дедалі більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообігрівачів.

Переяслав-Хмельницький районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області

Адреса:  08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сковороди, 70 

RSS-матеріал