Наслідки чорнобиля ми долатимемо ще довго


 27 років минуло після вибуху 4-го блока Чорнобильської АЕС. Після спекотної ночі з 25-го на 26-е, квітень назавжди набув гіркого присмаку, а до його свіжих блакитно – зелених барв безповоротно долучився чорний колір.
3 млн. 200 тис. громадян колишнього СРСР постраждали від наслідків цієї катастрофи, сотні тисяч ліквідаторів брали участь у грандіозній битві з атомним монстром, і серед них – 6217 пожежників.
Насамкінець, згадавши і ніби переживши події і роки, пов’язані з цією катастрофою, ми схиляємося перед пам’яттю колег, які віддали життя в ім’я порятунку людства, щиро співчуваємо тим, хто значною мірою втратив там своє здоров’я. Віримо що всі ми і ті хто пройшов полум’я Чорнобиля, добре пам’ятатимемо наших колег, пишатимемося службою пожежної охорони України, здійсненим у квітні 1986 році і в наступні роки.
Колектив Державної служби України з надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницького району високо цінує подвиг ветеранів пожежної охорони м. Переяслав-Хмельницького та району Литвиненка І.П., Карнауха Г.М., Матієнка І.С., Матієнка М.С., Ладики О.Н., Яковенка М.М., Слюсара М.А. та бажає їм міцного здоров’я, щастя, успіхів, благополуччя та родинного затишку.