Шановні керівники підприємств та установ та організацій


 Переяслав-Хмельницький РВ ГУ Держтехногенбезпеки у Київській області інформує, що відповідно до постанови КМУ №1200 від 19.08.2002 року «Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту» працююче населення (крім працівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади) забезпечується засобами радіаційного та хімічного захисту за рахунок власних коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування.
Відповідно до п.11 вищезазначеної постанови повинні розроблятися та виконуватися річні норми накопичення засобів радіаційного та хімічного захисту визначаються в межах від 1/10 до 1/4 загальної потреби за кожною категорією залежно від терміну їх зберігання. Після закінчення нормативного терміну зберігання цих засобів здійснюється їх заміна.
Разом з тим нагадуємо, що невиконання постанови КМУ №1200 від 19.08.2002 року «Про затвердження Порядку забезпечення населення і особового складу невоєнізованих формувань засобами радіаційного та хімічного захисту» являється грубим порушенням вимог цивільного захисту та техногенної безпеки.


Сергій Лисенко

Начальник Переяслав-Хмельницького райвідділу ДІТБ