ПІД КЕРІВНИЦТВОМ МАКСИМА МЕЛЬНИЧУКА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 15 серпня під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося засідання колегії Київської обласної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли перший заступник голови Лев Парцхаладзе, заступники голови Ігор Любко та Андрій Янченко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Михайло Царенко, начальники, заступники начальників структурних підрозділів Київської ОДА та запрошені.
У рамках засідання члени колегії обговорили питання щодо внесення змін до перспективного плану формування територіальних громад, внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області, а також підвели підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2016 року.
«Сьогодні вкотре розглянемо зміни до перспективного плану формування територій громад Київської області. Це питання потребує особливої уваги, адже формування територіальних громад – першочергове завдання, яке знаходиться на контролі Президента України. Ця реформа надважлива, адже територіальні громади – майбутнє усієї області. Від них залежатиме й подальший соціально-економічний та культурний розвиток Київщини», – зазначив голова Київської облдержадміністрації.
Директор департаменту містобудування та архітектури Наталія Мошинська доповіла про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Київської області. Вона зазначила, що на території Київської області утворено 2 громади у Бородянському районі – Пісківська та Калитянська. Розпорядженням Кабінету Міністрів України всього затверджено 21 територіальну громаду. Наразі в межах 3 громад вносяться зміни, а саме: Бишівської (Макарівський район), Бучанської (Бородянський, Києво-Святошинський, Вишгородський райони), та Обухівської громад. Сьогодні пропонується затвердити ще 23 нових громади.
Виконуючий обов’язки директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Вадим Лисенко прозвітував щодо Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області на 2016 рік за І півріччя цього року. Він зазначив, що в області відбувається активне подолання наслідків фінансово-економічної кризи як у виробничій, так і в соціальній сферах. На сьогодні темпи приросту обсягів промислової продукції належить до регіонів-лідерів. Область займає 3 місце по Україні. Так, індекс промислового виробництва за І півріччя цього року склав 111,2 %. Промислової продукції реалізовано на суму 38,2 млрд. грн. (у відпускних цінах підприємств). Обсяг виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на одну особу складає 1598 грн. (по Україні – 4 місце).
Вадим Лисенко також зазначив, що підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1346 млн. грн. Індекс будівельної продукції склав 137,4 %. За видами будівельної продукції у січні-червні 2016 року найбільше виконано робіт на будівництві будівель на суму 823,5 млн. грн., що становить 61,2% від загального обсягу), з них обсяги будівництва житлових будівель склали 374,9 млн. грн. та нежитлових – 448,6 млн. грн. (відповідно 27,9 та 33,3% від загального обсягу). На будівництві інженерних споруд виконано робіт на суму 522,6 млн. грн. (38,8% від загального обсягу по області).
Оборот роздрібної торгівлі за всіма каналами реалізації збільшився, у порівняних цінах, на 8,1 % (по Україні – 1 місце) і становить 27,4 млрд. грн.

МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАПУСКУ ДВОХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ НА ПІДСТАНЦІЇ «КИЇВСЬКА» У МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

 16 серпня в селі Наливайківка, за участі т.в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Всеволода Ковальчука, голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука, заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, народних депутатів Руслана Сольвара і Лева Підлісного, та голови Макарівської районної державної адміністрації Тетяни Семенової, відбулось урочисті заходи з нагоди завершення будівництва та включення під навантаження двох ПЛ 330 кВ від підстанції 750 кВ «Київська» до Київського енерговузла (до лінії 330 кВ ПС «Північна» – ПС «Новокиївська»). Ці ЛЕП постачатимуть енергію Рівненської та Хмельницької АЕС споживачам Київщини.
Реалізація проекту дозволяє додатково передавати до 400 МВт потужності в мережу Київського енерговузла, які забезпечать енергією північно-західну та південну частини Києва та північ Київської області через 16 ПЛ 110 кВ від ПС «Північна» та 11 ПЛ 110 кВ від ПС «Новокиївська». У підсумку це зменшить залежність живлення споживачів Київського енерговузла від рівня генерації Київських ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, які працюють на дорогому газі, суттєво підвищить надійність електропостачання споживачів Київського регіону та забезпечить стабільний розвиток західної частини м. Києва та Київської області.

ЗАВДЯКИ РОЗБУДОВІ МЕРЕЖІ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ, ДІТИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ», – МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК

 У середу, 16 серпня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь у відкритті нової групи у дитячому садку «Капітошка», який знаходиться у с. Колонщина Макарівського району. Також на заході були присутні народний депутат України Руслан Сольвар, голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, Колонщинський сільський голова Юлія Пелешок, колектив садка та запрошені.
Право перерізати червону стрічку на вході до садка надали голові Київської облдержадміністрації Максиму Мельничуку та народному депутату України Руслану Сольвару.
У своєму вітальному слові голова Київської облдержадміністрації висловив подяку усім, хто допоміг реалізувати відкриття нової групи та наголосив на необхідності розбудови мережі дитячих садочків у області.

У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КОНЦЕПЦІЮ ШКОЛИ МАЙБУТНЬОГО

 За дорученням голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука на установчій сесії департаменту освіти та науки КОДА перший заступник голови Лев Парцхаладзе презентував освітянам області концепцію школи майбутнього.
«Діти – найцінніший скарб суспільства. Це майбутня нація, яка будуватиме міста і заводи, розвиватиме культуру, вирощуватиме врожай, буде розбудовувати свою країну. Від їхнього виховання, отриманих знань та навичок й буде залежати майбутнє України. Тому ми, творці сучасності, маємо зробити все для того, щоб наші діти зростали в мирі та отримували найкращі знання», – зазначив Максим Мельничук.
Пілотний проект з реформування системи шкільної освіти планується запустити 1 вересня 2016 року на базі Путрівського навчально-виховного комплексу Васильківського району.
«Чи не найважливішу роль у вихованні дітей займають вчителі. Це мають бути дійсно висококваліфіковані спеціалісти, які не просто досконало знають свою роботу, а вміють донести потрібні знання невимушено, легко для сприйняття дітей. Вони повинні оперувати сучасними технологіями, аби зацікавити школярів. Тому реформування системи шкільної освіти дасть можливість вивести навчання на технологічно сучасний рівень», – наголосив Максим Мельничук.

У БОРИСПОЛІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ РОДИНИ СТАВЦЕВИХ

Сьогодні голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук взяв участь в урочистому відкритті нової оселі дитячого будинку сімейного типу родини Ставцевих, які є внутрішньо переміщеними із зони АТО. Цей будинок знаходиться у м. Бориспіль Київської області. Участь у заході також взяли начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації Сергій Андріяш, Бориспільський міський голова Анатолій Федорчук, секретар Бориспільської міської ради Ігор Левітас, представники місцевих органів влади, установ і служб соціальної сфери та інші.
Максим Мельничук у своєму вступному слові привітав родину Ставцевих із новосіллям та побажав їм бути прикладом для своїх дітей.
«Це вже 12 будинок, який здається по програмі. В цілому на Київщині їх уже 73. Ми робимо сьогодні усе можливе, щоб кількість таких будинків на території Київської області збільшувалась», – зазначив голова Київської облдержадміністрації.

Максим Мельничук вручив державну нагороду та посвідчення Почесного громадянина двом жителям міста Васильків

У вівторок, 26 липня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, у рамках робочої поїздки до м.

Максим Мельничук: «Маємо переконливе твердження, що цього річ Київщина увійде до трійки лідерів за врожайністю зернових»

    Вчора, 26 липня, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук відвідав Тетіївський район, де оглянув хід проведення жнивної кампанії.

Звернення Максима Мельничука з нагоди Дня хрещення Київської Русі-України

Дорогі земляки!
Вітаю вас зі знаменним для всього українського народу святом – 1028-ю річницею Хрещення Руси-України, яку відзначаємо 28 липня.
У цей день ми вшановуємо пам’ять Святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Охрестивши Русь, він не просто запровадив нову віру на українських землях. Він зробив крок на зустріч зміцненню держави, посиленню її авторитету за кордоном, налагодженню взаємовигідних зв’язків із близькими і далекими сусідами. Князь Володимир не просто обрав релігію для свого народу, він фактично визначив шлях політичного розвитку держави.
У релігійному аспекті це свято є одним із найбільш символічних. Воно уособлює вищу духовну та національну єдність. Християнство заклало підвалини для формування подальшої духовної основи народу, визначення наших національних традицій, релігійних і культурних пріоритетів. І цей безмежний духовний потенціал нині є невичерпним джерелом духовних сил для українців, які необхідні для творення добрих справ, примноження благ і постійного розвитку.
Щиро вітаю всіх зі святом! Зичу всім родинного щастя, міцного здоров’я і благополуччя! Нехай незламна віра, відчайдушна надія і безкорисна любов кріплять український народ! Віримо, що з Божою поміччю здолаємо всі негаразди в країні, переможемо агресора на Донбасі і заживемо у мирній, процвітаючій та економічно успішній країні!

З повагою
Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук

У Київській облдержадміністрації провели обласних спортсменів на літню Олімпіаду

У четвер, 21 липня, у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч керівництва столичного регіону із обласними спортсменами, які представлятимуть Україну на ХХХІ Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де Жанейро (Бразилія). На зустріч прийшли олімпійці і параолімпійці, а також їх тренери і наставники. З обласних керівників зі спортсменами спілкувалися голова Київської ОДА Максим Мельничук і голова Київської облради Ганна Старикова.

Керівник області обговорив з представниками департаментів та обласного архіву програми їх розвитку

У четвер, 7 липня, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук провів робочу зустріч із працівниками департаментів регіонального розвитку та ЖКГ, соціального захисту населення КОДА і Державного архіву Київської області. Під час наради керівники департаментів та обласного архіву презентували власні програми розвитку, підбивали підсумки роботи за перше півріччя 2016-го, розповідали про реалізацію профільних програм, напрацювання майбутніх проектів та проблемні питання.
На зустрічі були присутні заступник голови – керівник апарату КОДА Михайло Царенко, заступник голови Андрій Янченко, директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Олег Міщенко та його заступник Галина Король, директор департаменту соціального захисту населення Роман Сімутін та його заступник Олександр Крук, директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва.
Розпочинаючи обговорення програм розвитку, керівник Київщини підкреслив, що в області по всім пріоритетним напрямкам працюють профільні програми, головна ціль яких полягає у покращенні рівня життя місцевих мешканців та підвищення соціально-економічних показників регіону.
«Кожна обласна програма покликана допомагати простим людям, сприяти росту їх добробуту та забезпеченню соціальних пільг і компенсацій, які гарантовані їм законом. Спектр проблем в українських регіонах чималий – від скромних зарплат і високих комунальних тарифів, які не припиняють зростати, до стихійних сміттєзвалищ і відсутності постійного водо- та енергопостачання. Щодня працюємо над вирішенням усіх наболілих соціальних питань. Кожен мешканець Київщини має почуватися захищеним і бути впевненим у завтрашньому дні», - зазначив Максим Мельничук.
Першим програму розвитку структурного підрозділу КОДА представив Олег Міщенко. Він звернув увагу, що Департамент регіонального розвитку та ЖКГ виступатиме упродовж цього року замовником робіт та розпорядником коштів по ряду програм. Одна з них – це Програма будівництва,