Урок безпеки для учнів ЦПТО


25 лютого 2015 року рятувальники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели у Центрі професійно-технічної освіти урок безпеки життєдіяльності на тему «Дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Важливу увагу рятувальники приділили питанням: «Правила поводження при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів», «Дії при аваріях у наслідок вибуху чи пожежі», «Дотримання заходів безпеки при виявленні незнайомих підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку».

Учням було роз’яснено як правильно діяти у разі сигналу «Тривога», зокрема як найшвидше провести евакуацію та продемонстровано фільм про вражаючі фактори вибухонебезпечних речовин. Після проведення бесід було здійснено навчальну евакуацію учнів у сховища навчального закладу.
По закінченню заходів рятувальниками спільно з директором Центру професійно-технічної освіти було поновлено куточки з безпеки життєдіяльності, шляхом розміщення на них інформативних листівок з роз’ясненням дій при виникненні надзвичайних ситуацій, аварій з вибухами і пожежами, а також при виявленні небезпечних підозрілих предметів.