Запрошуємо на навчання!


Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області пропонує вступ на навчання до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, який є одним з провідних вищих навчальних закладів ДСНС України. З 2015 року змінено умови подачі документів на вступ до інституту. Особи, які виявили бажання навчатися, подають документи особисто до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та проходять медичну комісію або звертаються до територіальних органів ДСНС за місцем проживання.
Знижено прохідний бал для вступу до інституту до мінімального!
Абітурієнт має набрати для участі у конкурсному відборі по кожному предмету ЗНО необхідних для вступу до ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України мінімальний прохідний бал (100 балів). З 2015 року право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у ВНЗ ЦЗ у разі їх неучасті в рік вступу в зовнішньому незалежному оцінюванні мають особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 25 років з повною загальною середньою освітою, які вступають на денну форму навчання, та особи рядового і молодшого начальницького складу служби цивільного захисту віком до 30 років з повною загальною середньою освітою, які вступають на заочну форму навчання.
Право на першочергове зарахування до інституту мають діти учасників бойових дій із числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення. Телефони з питань вступу до Черкаського інституту пожежної безпеки:
– за державним замовленням (курсант) (0472) 55-09-46
– за кошти фізичних та юридичних осіб (студент) (0472) 55-09-74
– на заочну форму навчання (0472) 55-09-72
Телефони приймальної комісії:
– (0472)55-09-55
– 068-710-05-05
Пропонується втуп на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, який є провідним вищим навчальним закладом ДСНС України. Вступники з числа осіб, які не є особами рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, що виявили бажання вступати до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності, подають рапорт за командою з 1 січня до 1 червня року вступу. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності здійснює освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти за 25 освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра, спеціаліста та магістра на денній та заочній формах навчання. У складі університету функціонують інститут пожежної та техногенної безпеки, інститут цивільного захисту, інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти, відділ заочного та дистанційного навчання, Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).
Цивільні особи та особи рядового і начальницького складу служби цивільного захисту ДСНС України, які виявили бажання навчатись у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою (подають рапорт за командою) до керівників органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання (служби) та подають документи, визначені Правилами прийому з 1 січня до 1 червня 2016 року. Особи, які вступають на навчання за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, особисто звертаються з письмовою заявою (рапортом), у якій вказують напрям підготовки та форму навчання, в приймальну комісію Університету. Особи жіночої статі на денну форму навчання за державним замовленням за напрямом підготовки (спеціальністю) «Пожежна безпека» та «Цивільний захист» не приймаються.

При поданні заяви (рапорту) вступник пред'являє особисто:
• паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).
• документ державного зразка про повну загальну середню освіту і додаток до нього;
• сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, що відповідає переліку конкурсних предметів, визначених приймальною комісією Університету;
До заяви (рапорту) вступник додає:
- документ державного зразка про повну загальну середню освіту і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії;
- сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, що відповідає переліку конкурсних предметів, визначених приймальною комісією Університету (оригінал або завірену копію);
- 6 фотокарток, розміром 3×4 см, без куточка.
Інші документи можуть бути подані вступником, якщо він претендує на пільги, установлені законодавством України. Усі копії завіряються за оригіналом вищим навчальним закладом, до якого вони подаються, або в установленому порядку.
Прошу Вас, надану інформацію довести до випускників навчальних закладів 2016 року та проінформувати Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України у Київській області про бажаючих на вступ до вищих навчальних закладів ДСНС України.