Урок безпеки в школі-інтернаті


12 березня 2015 року рятувальники Переяслав-Хмельницького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели у Переяслав-Хмельницькій загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ст. урок безпеки життєдіяльності на тему «Дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Важливу увагу рятувальники приділили питанням: «Правила поводження при виявлені підозрілих та вибухонебезпечних предметів», «Дії при аваріях у наслідок вибуху чи пожежі», «Дотримання заходів безпеки при виявленні незнайомих підозрілих предметів, що можуть містити вибухівку».
З учнями було здійснено навчальну евакуацію та роз’яснено як правильно діяти у разі сигналу «Тривога», зокрема як найшвидше провести евакуацію та продемонстровано фільм про вражаючі фактори вибухонебезпечних речовин.
По закінченню заходів рятувальниками спільно з директором було поновлено куточки з безпеки життєдіяльності, шляхом розміщення на них інформативних листівок з роз’ясненням дій при виникненні надзвичайних ситуацій, аварій з вибухами і пожежами, а також при виявленні небезпечних підозрілих предметів.