Управління Пенсійного фонду України у м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі Київської області

Адреса: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 28
тел.: (04567) 51418, факс: (04567) 51996
E-mail: upfu10175@ukr.net
Начальник управління Бугай Тетяна ОлексіївнаНОВИНИ


Проведення зустрічі в трудовому колективі

 22 лютого 2017 року перший заступник Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Любов Максимець та завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко провели зустріч у трудовому колективі управління соціального захисту населення Переяслав – Хмельницької міської ради.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця і станом на 17.02.2017 року профінансовано 71,6 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 22 348,7 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 19 лютого. Поштові відділення забезпечені коштами по 20 лютого повністю, 21 лютого частково.

Зміни до Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №18 було внесено зміни до «Порядку нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за деякі категорії застрахованих осіб» від 02.03.2011 р. №178 (далі – Порядок), а саме Порядок визначає механізм сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) за патронатних вихователів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних батьків, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства

МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ (Електронна пенсійна справа)

Пенсіонери – користувачі Веб-порталу мають змогу, не виходячи з дому, переглянути свою електронну пенсійну справу.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

З 06.02.2017 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції»

Зустріч у трудовому колективі

3 лютого 2017 року відбулася зустріч представників Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України з головами та членами Переяслав – Хмельницької районної організації профспілкових працівників освіти і науки, на якій були присутні 35 осіб.
Консультації з питань пенсійного забезпечення надала начальник відділу обслуговування громадян Оксана Гресь. Присутнім також було роз’яснено основні положення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 27.01.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця. У грошовому еквіваленті це становить 31210,09 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області продовжує фінансування виплати пенсій січня 2017 року і станом на 20.01.2017 року профінансовано 84 % пенсій ві

МІНІМАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА У 2017 РОЦІ – 3200 ГРИВЕНЬ

Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» передбачено зростання мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн.

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

12 січня 2017 року в управлінні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду відбулася зустріч керівників управління з членами місцевого осередку громадської організації «Об’єднання ветеранів, працівників, пенсіонерів територіальних пенсійних органів у Київській області».
В ході зустрічі учасники обговорили основні пріоритети діяльності Пенсійного фонду України та завдання, які стоять перед управлінням у 2017 році відповідно до Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року та окреслили шляхи подальшої співпраці.
По закінченню заходу начальник управління Тетяна Бугай привітала ветеранів з новорічними та різдвяними святами, побажала здоров’я, успіхів у всіх починаннях, соціальної захищеності.

В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ЛУНАЛИ ВЕСЕЛІ ЩЕДРІВКИ.

Вже стало традицією в колективі Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду приймати вітання з новорічними та різдвяними святами.

СПЛАТА ПІДПРИЄМЦЯМИ ЄСВ У 2017 РОЦІ

Враховуючи розмір єдиного внеску (22%) та норми Закону № 1801, максимальна величина бази нарахування єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців та осіб, які провадять незалежну професійн

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

12 січня 2017 року перший заступник начальника управління Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Любов Максимець та завідувач сектор

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА

11 січня 2017 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Поняття страхового стажу».
Начальник відділу обслуговування громадян Оксана Гресь розповіла присутнім, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Нові можливості веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду

На виконання заходів по реалізації Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо поліпшення якості обслуговування громадян у поточному році створено єдине інформаційне середовище, у якому обробляється інформація про застрахованих осіб та пенсіонерів, реалізовано доступ до даних пенсійної справи та картки застрахованої особи з використанням електронного цифрового підпису.

СПЛАТА ЄСВ У 2017 РОЦІ ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ-ПІДПРИЄМЦЯМИ

З 1 січня 2017 року законодавство щодо сплати єдиного соціального внеску зазнало змін. Зокрема, підприємці зобов'язані сплачувати ЄСВ незалежно від доходу, а сама ставка податку буде змінюватися протягом року.

Про це ідеться у листі Державної фіскальної служби №41658/7/99-99-13-02-01-17 від 30.12.2016.
6 грудня 2016 року Законом № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено низку змін до Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які набувають чинності з 01 січня 2017 року, зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області продовжує фінансування виплати пенсій поточного місяця і станом на 06.01.2017 року профінансовано 42,3% пенсій

ВИЗНАЧЕННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ

Згідно ст.40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області розпочало фінансування виплати пенсій січня 2017 року і станом на 30.12.2016 року профінансовано 38,2 % пенсій

ВИПЛАТА СІЧНЕВИХ ПЕНСІЙ

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 23.12.2016 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяц

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧЕЙ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

21 грудня 2016 року завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Переяслав – Хмельницького об’єднаного уп

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області продовжує фінансування виплати пенсій поточного місяця і станом на 16.12.2016 року профінансовано 67,3 % пенсій