ГАРЯЧА ПОРА ЖНИВ!


 У жнивну пору необачність, легковажність, а тим більше не підготовленість техніки, можуть звести нанівець працю багатьох людей, завдати непоправного лиха. Хліб – народне добро, він завжди був і буде для людей святинею. Для трудівників полів наближається найвідповідальніший період – час збирання врожаю.
Державна служба з надзвичайних ситуацій Переяслав-Хмельницького РС ГУ нагадує та пропонує керівникам господарств, організацій, підприємств рекомендації як слід підготуватися до збирання врожаю.
Потрібно провести протипожежний інструктаж з усіма працівниками, які будуть задіяні на збиранні врожаю, скиртуванні. Кожна одиниця техніки повинна бути відрегульованою, ліквідовані підтікання мастила та пального, забезпечена надійними іскрогасниками на вихлопній трубі та первинними засобами пожежегасіння, в тому числі і вогнегасниками. Необхідно також обстежити стан електропостачання приміщень, де буде зберігатися зерно. Хлібні масиви потрібно обкосити завширшки 4 метри та оборати 4-метровою смугою. Заправка техніки повинна проводитися не менше ніж за 30 метрів від поля паливо заправниками при вимкнених двигунах.
Категорично забороняється спалювати стерню поки не закінчилися жнива.
Ще раз хочеться наголосити, що збереження Вашого врожаю, Вашого прибутку залежить перш за все від Вас самих.

Головний державний інспектор
Переяслав-Хмельницького району ЛИСЕНКО Сергій