Мистецький узвіз Переяслава


Мистецький узвіз Переяслава-2014

 Весняний Переяслав поступово наповнюється культурно-мистецьким життям. Перший з таких заходів стартував у суботу 26 квітня 2014 року.
З 10.00 на майданчику поруч Дзвіниці Вознесенського Собору по вул. Г. Сковороди розпочала свою роботу виставка-ярмарок "МИСТЕЦЬКИЙ УЗВІЗ ПЕРЕЯСЛАВА", на якому представили свої авторські роботи 20 переяславських майстрів різножанрового мистецтва: художники, ковалі, швеї, сувенірники та майстри з інших видів сучасних хоббі.
Мистецький узвіз організовано відділом культури і туризму міської ради за ініціативи і підтримки мистецької ради, яка організована і діє при відділі.
На відкритті узвозу були присутні представники Київського обласного центру розвитку туризму на чолі з директором Євгеном Несеним, метою яких було залучення майстрів Переяславщини до співпраці на рівні області. На заході також були присутні заступник міського голови Валентина Губенко та працівники відділу культури і туризму Переяслав-Хмельницької міської ради на чолі з начальником Антоніною Курило.
Мистецький узвіз надалі буде працювати щосуботи з 10.00, що дасть змогу популяризувати наше місто серед туристів та екскурсантів. На ярмарку можна буде не лише отримати знання із певного виду рукоділля, власноруч виготовити запропонований виріб, а й долучитися до музичної й поетичної творчості. Тому пропонуємо приєднуватися всім зацікавленим для подальшої співпраці. Адже такі заходи є життєво необхідними і для майстрів, і для всіх нас, бо нам є чому повчитись у цих талановитих людей.