Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"


До уваги громадських організацій!
З метою якісної підготовки мікропроектної заявки на участь у конкурсі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» по напрямку «Smart City», управління економіки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради збирає пропозиції по впровадженню інноваційних продуктів «Smart City» в місті Переяславі-Хмельницькому.
Пропозиції просимо надавати до 20 січня 2017 року на адресу: 08400, Київська область, м.Переяслав-Хмельницький, вул.Б.Хмельницького, 27/25 або на e-mail: org_perh@ukr.net

До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків!

 Наприкінці січня 2017 року на офіційному сайті міста (http://phm.gov.ua/) буде оголошено про відбір проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для участі у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Просимо Вас завчасно готувати документи для участі у відборі.
За додатковою інформацією по даному питанню ви можете звернутись за телефоном: (04567) 5-38-04 (Устич Наталія Миколаївна) або в «Ресурсний центр громад», що знаходиться на першому поверсі Переяслав-Хмельницької міської ради.

В Переяславі-Хмельницькому відбулось засідання Координаційної Ради в рамках проекту ЄС/ПРООН
13 грудня 2016 року в місті Переяслав-Хмельницький відбулось засідання Координаційної Ради в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Мета Проекту – сприяння сталому соціально-економічному розвитку шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив по всій Україні. Такі ініціативи були реалізовані представниками ОСББ Переяслав-Хмельниччини завдяки об'єднанню зусиль мешканців міста.

Серед присутніх у залі – міський голова Тарас Костін, заступники міського голови, депутати міської ради, начальники управлінь (відділів) ЖКГ відповідальних за економічний розвиток, керівники управління Держказначейства, представники ОСББ, ГО та члени Національної спілки журналістів України.

У ході зустрічі керівники об'єднання співвласників багатоквартирних будинків презентували свої реалізовані проекти.

Обласний координатор, що відповідає за реалізацію проекту в Київській області Сівілія Ахмерова привітала представників громадських організацій з успішним завершенням мікропроектів у співпраці з проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

На завершення перебування представників ПРООН, делегація завітала на урочисте відкриття об'єкту ЗОШ №1.

 

Сергій Савчук: У 2016 році кількість ОСББ-учасників Урядової програми з утеплення зросла вдвічі порівняно з 2015 роком
Вже сьогодні можна констатувати факт: у 2016 році попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ зріс щонайменше удвічі порівняно з 2015 роком. Так, цьогоріч ще 410 ОСББ приєдналося до програми, тоді як минулого року охочих скористатися державною допомогою на утеплення було 194. Всього, за весь час дії програми більше 600 ОСББ скористалося урядовою безповоротною фінансовою допомогою на енергоефективні заходи, залучивши разом більше 74,50 млн. гривень.
Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності, яке Агентство проводить щотижня.


«Результати моніторингу доводять, що хвиля утеплення багатоповерхівок, започаткована ще у травні 2015 року, набрала нових висот. ОСББ повірили Державі, у дієвість програми, у те, що Уряд справді надає безповоротну фінансову допомогу на утеплення, і, головне, у те, що енергоефективні заходи дійсно дозволяють в рази менше витрачати коштів на оплату рахунків за спожиті енергоресурси. Деякі з ОСББ навіть вже вдруге та втретє почали звертатися до програми і впроваджувати комплексні заходи з термомодернізації багатоповерхівок. Своїми власними коштами їх мешканці голосували «за» програму. Це додатковий доказ того, що Уряд обрав та запровадив прозорий і дієвий механізм співфінансування заходів з енергоефективності», - прокоментував Голова Агентства.
Сергій Савчук пояснив усі переваги механізму, покладеного в основу програми. По-перше, для учасників програми повністю виключено потребу контактувати з чиновниками – усі питання вирішуються в межах банківської установи. Також, відсутня можливість штучного завищення вартості енергоефективних товарів учасниками, оскільки члени ОСББ співфінансують зазначені заходи, а Держенергоефективності надає компенсацію лише частково.
По-друге, учасники не обмежені у виборі виробників чи продавців енергоефективних товарів, надавачів послуг і робіт з їх встановлення. Цим виключено можливість лобіювання інтересів окремих компаній або виробників.
По-третє, відшкодування надається в максимально короткі терміни, а саме – впродовж 1-2 місяців з моменту оформлення кредиту.
По-четверте, для ОСББ та ЖБК передбачено найбільший розмір допомоги – 40% від обсягу залучених на утеплення кредитних коштів. Якщо у багатоповерхівці проживають сім’ї-отримувачі субсидії, то компенсація може сягнути 70%.
І найцікавіше, завдяки налагодженій співпраці Держенергоефективності з місцевою владою Урядова програма з енергоефективності інтегрується з такими ж місцевими. Це означає, що ОСББ може отримати додаткову фінансову допомогу на енергоефективні заходи не лише з державного бюджету, а ще з місцевого. Перевірити, чи діє в області, районі чи місті місцева програма з відшкодування за «теплими» кредитами, можна за допомогою Інтерактивної карти на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.
Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Ср, 01/06/2016 - 15:12 — admin

     Управління економіки виконкому міської ради повідомляє Вам про те, що на даний час в місті Переяславі–Хмельницькому продовжує реалізуватись програма ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». В разі зацікавленості участі та співфінансування енергоефективних заходів на 2016 – 2017 роки в рамках програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» просимо звертатись до відділу економіки та зовнішніх зв’язків управління економіки, кабінет 112 або за номером телефону 5-38-04.

_____________________________________________________________________________________________

 

ОСББ «Акація 1» запрошує ліцензованих підрядників надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах проекту «Реконструкція даху багатоквартирного будинку за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Можайська, 7». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну документацію можна отримати за адресою: 08400 Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Можайська, 7. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: 08400 Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, буд. 27/25, не пізніше 12.00 10 травня 2016 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників конкурсу.

Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: 093-077-00-01; 097-247-71-78; 095-076-17-11. Неїжко Ольга Володимирівна, голова правління ОСББ «Акація 1».

20 квітня в залі засідань міської ради відбувся семінар Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на тему: «Створення ОСББ та його якісне функціонування».
Семінар провели Сівілія Ахмерова – обласний координатор Проекту, що відповідає за реалізацію Проекту в Київській області та Лариса Батченко – інженер Проекту. Міський Зображення 5192координатор – Наталія Устич, начальник управління економіки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради. Участь у семінарі взяли члени ОСББ міста, жителі міста, які планують створити ОСББ, депутати, представники засобів масової інформації.
За допомогою презентацій та роздаткового матеріалу координатори Проекту надали роз’яснення стосовно створення нових ОСББ, написання проектів, збору документації для участі в конкурсних Проектах ЄС/ПРООН.

Сайт МР

20 квітня відбудеться семінар Проекту ЄС/ПРООН
Автор Visnik, Опубліковано: Квітень 20th, 2016
1images_1020 квітня 2016 року 0 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться семінар Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»на тему: «Створення ОСББ та його якісне функціонування».
Запрошуємо жителів міста взяти участь у семінарі.

Управління економіки виконкому міської ради

 

 Місцевий розвиток, орієнтований на громаду
Автор Visnik, Опубліковано: Березень 26th, 2016
1загруженное_624 березня в залі засідань міської ради в рамках Проекту ЄС/ПРОООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», під керівництвом регіонального координатора Світлани Василенко та муніципального координатора Наталії Устич був проведений тренінг для членів ОСББ, ЖБК, обслуговуючих кооперативів та мешканців міста, які бажають створити ОСББ.
Під час тренінгу присутні ознайомилися з правовими аспектами створення, функціями ОСББ, умовами участі в проектах ЄС/ПРОООН по енергозбереженню.

Сайт МР

                                                       УВАГА, КОНКУРС

         Спільний проект Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» (далі – Проект) оголошують конкурс на відбір партнерів щодо участі в міському компоненті Проекту:

-         діючі ОСББ;

-         ініціативних мешканців багатоквартирних будинків, які мають стійку мету створити ОСББ.

Проект запрошує надавати свої заявки за установленою формою в електронному сканованому вигляді з підписом та печаткою (для ОСББ), або з підписами ініціативної групи (якщо ОСББ створюється) на адреси координаторів Проекту.

Остаточна дата прийняття заявок – 17.00, 08.02.2016 року.

Про результати конкурсу буде повідомлено на сайті проекту за результатами обробки заявок та засідань конкурсної комісії.

 

Зі зразками документів можна ознайомитись за посиланням: http://cba.org.ua/ua/news/news

У березні 2015 року місто Переяслав-Хмельницький стало партнером ІІІ етапу Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (МРГ), пройшовши ретельний відбір з-поміж 75 міст, які подавали заявки на участь.
Даний етап Проекту розрахований на 2015-2017 роки.
25 травня 2015 року підписано Угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Переяслав-Хмельницькою міською радою.
 

Третя фаза Проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" розпочалась у 2014 році. Проект фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.
Цілі Проекту:
• Розбудова спроможностей місцевих громад та представників влади у впровадженні місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, запровадженні місцевого планування за участі громад, наданні громадських послуг, відновленні базової соціальної та комунальної інфраструктур, а також розвитку малого фермерського бізнесу
• Заохочування енергетичного планування та ефективного використання енергії, використання інноваційних технологій та проведення кампаній з підвищення обізнаності у сфері енергоефективності
• Поширення кращих практик та знань щодо мобілізації громад та управління за участі громад через національний ресурсний центр та сприяння розвитку політики щодо місцевого самоврядування, поступу децентралізації та регіонального розвитку
• Включення методології підходу до місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, до навчальних планів та програм вищих навчальних закладів
Очікувані результати:
• Місцеві громади та органи влади покращать здібності до місцевого планування за участі громад, спільного прийняття рішень та запровадження сталих місцевих ініціатив
• Члени громад, організації громад (ОГ), асоціації співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) та виборні/державні посадовці отримують знання та навички по впровадженню методології, орієнтованої на громаду для досягнення сталого місцевого розвитку
• В результаті покращення основних комунальних послуг та запровадження діяльності, скерованої на підвищення доходу, мешканці сіл та малих міст отримують кращі умови життя
• Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи здійснюють економічну діяльність, яка сприяє створенню нових робочих місць для мешканців домогосподарств у сільській місцевості
• Проведено кампанії з підвищення обізнаності громадськості у сфері енергоефективності
• Запроваджено інноваційні практики та інструменти муніципального управління з метою надання кращих громадських послуг та залучення до участі мешканців громад
• Набуття досвіду у мобілізації громад та управління за участі громад, збір та розповсюдження їх через національний ресурсний центр, та включення їх до навчальних програм вищих навчальних закладів

Детальна інформаія про проект: http://www.cba.org.ua/three/ua

 До уваги членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)
(Можливість отримання грантових коштів в рамках Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»)
Загальна інформація

Необхідність покращення стану житлового фонду в містах України визнано урядом країни, донорською спільнотою та українським народом. Зусилля, які уряд спрямовує на вирішення цієї проблеми, можна побачити в намаганні покращити законодавство та в започаткуванні державних програм фінансування модернізації багатоквартирних будинків.
Допомога Проекту МРГ в рамках цього компоненту пропонується спеціально для тих міських громад, які ставлять за ціль отримання таких реальних результатів:
1. Спроможні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків - самоврядні товариства, які здатні здійснювати управління багатоквартирними будинком, забезпечити обслуговування та утримання спільного майна співвласників;
2. Розроблені комплексні технічні рішення, які застосовуються для модернізації багатоквартирного житлового фонду в місті;
3. Створена та випробувана на практиці модель мобілізації співвласників для проведення комплексної термомодернізації будинку, придатна для застосування іншими об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків.
Методологія Проекту МРГ, яка з успіхом застосовується в сільських районах, пропонується для забезпечення місцевого розвитку за керівної участі громади і в міській місцевості. Використовуючи досвід ПРООН отриманий при реалізації Програми муніципального врядування та сталого розвитку, в якій процес мобілізації громад застосовувався для забезпечення доступу до якісних житлово-комунальних послуг, Проект МРГ ставить пріоритетом сприяння розвитку такої прогресивної форми спільного управління багатоквартирним будинком, як об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Проект МРГ підтримує створення ОСББ громадами співвласників багатоквартирних будинків, а також розвиток діючих об’єднань для формулювання ними планів розвитку та отримання грантів на виконання мікропроектів.
Додатковою користю від реалізації міського компонента Проекту МРГ буде комплексний підхід, який дозволить на постійній основі впроваджувати в багатоквартирних будинках заходи з повної термомодернізації, підвищуючи рівень енергоефективності будинків до значно вищих стандартів, та покращуючи умови проживання значної кількості мешканців міст. Такі покращення будуть досягнуті шляхом реалізації певного переліку заходів, рекомендованих енергетичним аудитом, проведеним в кожному окремому будинку, визначеному для здійснення модернізацій. Енергоаудити будуть проведені як відповідно до національних стандартів та норм, так і до передових міжнародних практик.
Гранти можна отримати для реалізації мікропроектів двох типів:
1) простий капітальний ремонт (аналогічно мікропроектам ОСББ, реалізованим у 2015 році), і
2) комплексні технічні рішення - заходи з термомодернізації будинку з метою підвищення енергоефективності, в комплексі з проведенням необхідного капітального ремонту. В обох випадках мікропроекти будуть реалізовуватися на умовах спільного фінансування.
Для простих капітальних ремонтів - Проект МРГ ІІІ буде надавати до 50% від вартості мікропроекту. Для реалізації комплексних технічних рішень гранти надаватимуться на таких умовах: до 75%[1]від вартості мікропроекту буде надано Проектом МРГ, якщо застосовується оптимальний перелік заходів з термомодернізації та капітального ремонту. Оптимальний перелік заходів має забезпечувати раціональний баланс витрат і отриманих переваг при покращенні комфортності житла, продовженням терміну служби будинку, підвищення безпеки проживання та енергоефективності. Проект МРГ також надасть інституційну та технічну підтримку партнерським ОСББ.

Комплексні технічні рішення
Комплексні технічні рішення розробляються як оптимальний перелік заходів, який поєднує заходи з проведення звичайного капітального ремонту та термомодернізації будинку з метою підвищення його енергоефективності.
Такий перелік заходів має забезпечувати баланс витрат та отриманої користі від покращення комфортності житла, продовження терміну служби будинку, підвищення енергоефективності та безпеки проживання. Оптимальний перелік заходів може включати, але не обмежуватися, такими заходами:
1) заходи для підвищення енергоефективності будинку:
• індивідуальний тепловий пункт (ІТП, де доцільно), або прилад обліку з регулюючим клапаном;
• установлення загальнобудинкових високоефективних котлів або конденсаційних котлів (для будинків не під’єднаних до централізованої системи опалення);
• установлення автоматичних балансуючих клапанів на стояках системи опалення;
• використання рекуператорів;
• утеплення стін, фундаменту, перекриття між підвальними приміщеннями та першим поверхом, перекриття останнього житлового поверху;
• установлення енергоефективних вікон та дверей;
• заміна приладів освітлення.
2) додаткові заходи, необхідні для покращення технічного стану будинку та запобігання негативному впливу на результат реалізації заходів з енергозбереження:
• Заміна старих труб інженерних систем (з їх обов’язковою теплоізоляцією);
• капітальний ремонт даху;
• капітальний ремонт інших конструктивних елементів та інженерних систем будинку;
• інші (за необхідністю).
Реалізація повного оптимального переліку заходів пропонується при термомодернізації будинку з метою підвищення його енергетичної ефективності, так як це має першорядне значення для досягнення двох результатів - зменшення споживання теплової енергії та відновлення технічного стану огороджуючих конструкцій будинку (покрівлі та фасаду). Переваги від реалізації комплексних заходів з енергозбереження безперечно є очевидними:
• Зниження споживання енергії принаймні 30% - 50% відповідно до рекомендацій енергетичного аудиту, проведеного в будинку.
• Утеплення фасаду будинку, в результаті чого внутрішні стіни стають сухими та теплими, а також припиняється руйнування під впливом погодних явищ зовнішніх конструкцій будинку. Мешканцям стає більш тепло та комфортно в квартирах, зменшуються їх витрати на опалення, а на додаток, при теплоізоляції зовнішніх стін - припиняється утворення грибку та цвілі на стінах в приміщеннях.
Проект МРГ проводитиме попередню експертну оцінку результативності переліку заходів з енергозбереження, а також оптимального переліку заходів (з точки зору оцінки витрат та очікуваної користі) з термомодернізації будинку для подальшої реалізації визначених заходів об’єднанням співвласників (ОСББ). Проведення термомодернізації всього будинку шляхом застосування комплексних технічних рішень буде здійснюватися тільки на основі енергоаудиту як складової пропонованого переліку заходів.
Реалізація повного оптимального переліку заходів є необхідним для того щоб довести результативність застосування комплексних технічних рішень. Проте, одночасна реалізація всіх заходів оптимального переліку може виявитися фінансово непосильною для більшості ОСББ (співвласників), тому передбачається, що реалізація оптимального переліку заходів може бути здійснена в декілька етапів. Тим ОСББ, які оберуть такий варіант реалізації, будуть надані рекомендації про те, як це можна зробити практично.
Наявність технічної документації (паспорту) будинку є обов’язковою.
Проект МРГ планує підтримати реалізацію мікропроектів з комплексної термомодернізації багатоквартирних будинків у 5 містах-партнерах різних областей (по одному місту з області), які співпрацюють з міським компонентом Проекту МРГ. Визначення мікропроектів з комплексної термомодернізації, які будуть підтримані, проводитиметься шляхом вивчення та оцінки обґрунтування технічних та економічних показників очікуваних результатів та особливостей мікропроектів, заявлених містами або ОСББ – які готові співфінансувати реалізацію мікропроекту шляхом залучення кредитних ресурсів.
За попередньою оцінкою, максимальна вартість одного мікропроекту з проведення комплексної термомодернізації будинку може становити до 4 млн. гривень (або більше), з яких Проект МРГ зможе профінансувати в еквіваленті до $150000. У кожному місті – два мікропроекти з комплексної термомодернізації багатоквартирних житлових будинків, або максимум три мікропроекти, за умови що один мікропроект з комплексної термомодернізації буде повністю завершено в 2016 році. При цьому фінансова участь Проекту МРГ не перевищуватиме $300000.

Орієнтовні строки реалізації:
• Грудень 2015 - січень 2016: визначення міст-партнерів та вивчення запропонованих ініціатив. (Міста-партнери можуть бути рекомендовані з 25 СВА міст-партнерів, відібраних в 2015 році - список додається)
• Лютий 2016 - квітень 2016: проведення енергетичних аудитів та розробка проектної документації для проведення комплексної термомодернізації.
• Травень 2016 - листопад 2016: проведення робіт з повної термомодернізації будинків.

Цим ми запрошуємо міста-партнери та ОСББ, які зацікавлені взяти участь, подати свої заявки не пізніше 30 грудня 2015 року, надіславши заповнену форму Заявки у форматі “PDF” електронною поштою на адресу: leonid.tulovsky@undp.org

Будь ласка, зверніть увагу, що остання дата подачі Заявки - 30 грудня 2015 року.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 381-8902, або надіславши запит електронною поштою на адресу: leonid.tulovsky@undp.org
Проект МРГ сподівається на подальше плідне співробітництво та розширення партнерства для підтримки місцевих ініціатив громадян України.
________________________________________
[1] У зв’язку з коливанням обмінних курсів валют сума співфінансування буде уточнена по кожному окремому мікропроекту.

 

 

 

 ОСББ «Весна» візьме участь у проекті підвищення енергоефективності


20 грудня у місті Переяславі-Хмельницькому в рамках реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який співфінансується Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН, міський голова Трас Костін, начальник управління економіки міської ради Наталія Устич, депутат міської ради Олена Розовик та голова правління об’єднання співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ «Весна») Раїса Бабушкіна зустрілися з мешканцями житлового будинку по вулиці Можайській 9-а. Предметом зустрічі стало роз’яснення умов участі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків у проекті «Підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків силами громади»(комплексна термоммодернізація будинку). Посадовці міської ради наголосили на актуальності проблеми енергозбереження та розповіли про можливості ОСББ у вирішенні цих питань. За умови участі та перемоги ОСББ «Весна» в конкурсі мікропроектів ПРООН МРГ на реалізацію заходів з енергозбереження будинку Євросоюз сплатить 75% вартості проекту, 20% – міський бюджет, і лише 5% - мешканці будинку. Ця форма має низку своїх переваг, адже коли населення вкладає свою невелику частку в реалізацію того чи іншого проекту, спостерігається неабияка зацікавленість. Тож члени ОСББ «Весна» погодилися взяти участь у цьому проекті.

Публічні тендерні торги

10 листопада 2015 року в сесійній залі Переяслав-Хмельницької міської ради в рамках реалізації проекту «Спільний розвиток ЄС/ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду» відбулися публічні тендерні торги за участю Київського обласного координатора проекту Вікторії Погорєлової. В торгах, щодо впровадження проектів з енергозбереження взяли участь голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Переяслава-Хмельницького «Акація1» та «Оберіг». Проведений також торг з капітального ремонту спортивної зали ЗОШ І-ІІІ ступеня №7. За торгами спостерігали в залі заступник міського голови Валентина Губенко, начальник управління економіки міської ради Наталія Устич, директор школи Галина Кітаєва, начальник відділу освіти міської ради Петро Ярмоленко.

Європейський Союз розглянув можливість в цьому році надати кошти на реалізацію двох міні-проектів в Переяславі в навчальних закладах – ремонту спортивної зали в ЗОШ №7 та їдальні в школі №1. – розповідає Вікторія Погорєлова. – Інструментом реалізації цих проектів є ЄС, міське самоуправління та учасники учбового процесу в освітніх закладах, які об’єднані навколо конкретної школи в долях 70:25:5%. На сьогодні Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ») надає кошти в розмірі 222 тис. грн. для реалізації одного міні-проекту. Сьогодні тендерний комітет повинен обрати підрядчика-виконавця ремонтних робіт спортзалу та на протязі трьох діб оформити відповідні документи на отримання коштів. Тільки після всього цього тендер буде вважатися дійсним.

Голові тендерного комітету, голові правління Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «СІМ-Я» Людмилі Видасовій було надано в запечатаних конвертах цінові пропозиції 5 лотів-пропозицій, щодо ремонту спортивної зали в ЗОШ №7. Тендерний комітет розглянув усі пропозиції та виставили відповідні бали і визначили переможця – ТОВ “Аван-ВК”, яка зобов’язується виконати за 299,255 тис. грн. Капітальний ремонт розпочнеться відразу після оплати 30% вартості, повністю розрахунок буде проведений після завершення робіт.

Наразі нагадаємо, що Благодійна організація «ДЗВІНКІ ГОЛОСИ» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ») запрошує ліцензованих підрядників надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах проекту «Капітальний ремонт їдальні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 в м. Переяславі-Хмельницькому». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну документацію можна отримати за адресою: Київська обл. м. Переяслав-Хмельницький, вул. Гімназійна, 4. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, буд. 27/25, не пізніше ніж 11.00 год. 20.11.2015 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників конкурсу. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 050-202-61-89 Дем’яненко Валентина Володимирівна.

За матеріалами газети "Вісник Переяславщини".

 
 Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

06 жовтня в рамках реалізації проекту «Спільний розвиток ЄС/ПРООН Місцевий розвиток орієнтований на громаду» відбулася зустріч обласного координатора проекту Вікторії Погорелової з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Переяслава-Хмельницького «Акація» та «Оберіг», представниками ЗОШ І-ІІІ ступеня №7, музичної школи ім. Павла Сениці щодо впровадження проектів з енергозбереження. В зустрічі взяла участь начальник управління економіки міської ради Наталія Устич.

21 жовтня відбулась зустріч обласного координатора Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» Вікторії Погорелової із заступником міського голови Валентиною Губенко, начальником управління економіки міської ради Наталією Устич та головами ОСББ, які працюють над впровадженням енергозберігаючих заходів у рамках Проекту. Окрім цього, відбулась зустріч з директорами загальноосвітніх шкіл №7 та №1 на тему співфінансування 2 мікропроектних пропозицій шкіл у розмірі 75% від загальної вартості енергозберігаючого проекту Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

 

Виїзна робоча нарада щодо реалізації проекту ПРООН

23 липня міський голова міста Переяслава-Хмельницького Тарас Костін спільно з муніципальним координатором проекту ПРООН в місті Переяславі-Хмельницькому – начальником управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради Наталією Устич здійснили робочу поїздку, під час якої зустрілися з колективами жителів трьох ОСББ. Вони побачили стан будинків, визначили необхідність проведення капітальних ремонтів та заходів з енергозбереження. Були обговорені питання участі співвласників житла у проекті ПРООН, основною ідеєю якого є спільне фінансування поточних та капітальних ремонтів будинків, що входять до складу ОСББ з розрахунку 45 відсотків загальної суми повинна внести місцева влада, 50 відсотків – допомога керівництва міжнародного проекту ПРООН та 5 відсотків – громадяни - члени ОСББ.

 

 

Інформаційний семінар щодо реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

22 червня в Переяслав-Хмельницькій міській раді відбувся інформаційний семінар щодо реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який фінансується Європейським Союзом. У рамках проекту місцеві громади у партнерстві з органами місцевого самоврядування та Програма розвитку ООН спільно реалізовуватимуть ініціативи щодо проведення капітального ремонту та підвищення енергоефективності багатоквартирних житлових будинків, раціонального використання ресурсів, впровадження інноваційних технологій та підвищення обізнаності населення. У роботі семінару взяли участь представники кількох зацікавлених об’єднань жителів будинків міста, з якими можлива співпраця відповідно до умов проекту, начальник управління економіки виконкому, муніципальний координатор проекту Наталія Устич. Про особливості ж самого проекту, поетапність його втілення розповідали координатор проекту в Україні Леонід Туловський та координатор проекту в Київській області Вікторія Погорелова.