Будьте обережні при випалювання сухої рослинності або її залишків


 Переяслав-Хмельницький РС ГУ ДСНС України в Київській області, попереджає керівників організацій, сільгосппідприємств, фермерів та жителів міста та району, що самовільне випалювання трави заборонено, та згідно ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення ”Самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків” наголошує:
 Випалювання сухої природної рослинності або її залишків без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття посадовими особами, які одержали дозвіл на випалювання сухої природної рослинності або її залишків, заходів щодо своєчасного їх гасіння.
тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 5 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду.
тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 70 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.


Провідний інспектор Переяслав-Хмельницького
РС ГУ ДСНС України в Київській області
ст. лейтенант служби цивільного захисту О.О.Бутенко