Благоустрій у нашому місті

З 14 березня по 16 травня 2011року згідно з розпорядженням міського голови від 14.03.2011 № 56/7-09 у місті Переяславі - Хмельницькому проходив двомісячник благоустрою.

Переяслав-Хмельницьке відділення Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність»

Діяльність Переяслав-Хмельницького відділення Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» спрямована на підтримку жертв нацизму – колишніх в'язнів фашистських концтаборів та примусових працівників. Керує відділенням Анелія Віталіївна Ковальська. З 2009 року відділення реалізує гуманітарний проект «Підтримка жертв націонал-соціалізму в Переяславі-Хмельницькому». Проект фінансується  Німецьким федеральним фондом «Пам'ять, відповідальність і майбутнє».

Перлини рідного краю

У сучасному Переяславі можна побачити залишки урбаністичної структури давньоруського міста з її основними складовими частинами: дитинцем, „окольним градом”, передгороддями та могильниками. Але найбільшим надбанням є ті музеї, які в ньому є.

Історія міста

 Сьогодні Переяслав - районний центр на сході Київської області. Для цієї частини Придніпровської западини характерний безкрайній лісостеп, посмугований неширокими стрічками блакитних річок. Серед рівнин, лугів і полів подекуди зустрічаються невисокі пагорби, невеликі ліси й гаї. Лівобережжя, зокрема Середнє Придніпров’я, відзначається помірним кліматом. Зима досить довга, але порівняно тепла, середня температура становить 6-7°С морозу. Середня температура липня - 19,2°С вище нульові позначки.