Переяслав-Хмельницька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів

Адреса: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 95
тел.: (04567) 51878, факс: (04567) 51878
E-mail: zvit1017@ukr.net
В.О. начальника інспекції: Cибірцева Наталія Григорівна
Режим роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00
п’ятниця з 9.00 до 16.45
перерва з 13.00 до 13.45
субота, неділя вихідні
Телефони: приймальні: (04567) 5-18-78,
довіри по фактам корупції: (04567) 5-18-78, довіри по заробітній платі у “конвертах”: (04567) 5-18-78

На Київській митниці ДФС виявлено факт ухилення від оподаткування при ввезенні телевізорів на 178,3 тис. гривень

Управлінням боротьби з митними правопорушеннями виявлено факт незаявлення декларантом точних та достовірних відомостей щодо переміщуваних ним товарів“телевізори у кількості 74 шт.” у митній декларації. Так, у митній декларації заявлені до розмитнення LCD телевізори, а фактично при митному огляді встановлено, що ввозилися LED телевізори.
За виявленим фактом у відношенні декларанта складено протокол про порушення митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України, а безпосередні предмети правопорушення, орієнтовна вартість яких складає 178,3 тис. грн., вилучені та розміщені на складі митного органу до винесення судом рішення у справі.
Стаття 472 Митного кодексу України передбачає накладення штрафу в розмірі 100 % вартості товарів разом з конфіскацією цих товарів.
ГУ ДФС у Київській області

 

Підприємство Київщини, що займається продажем палива, ухилилося від сплати податків на 26,6 млн. гривень

посадовими особами товариства «Л», формально уклали договір про надання консультаційних послуг. На підставі договору виписані дві податкові накладні. Пізніше посадові особи замінили дату укладання договору, тим самим створивши видимість його довгострокового виконання. Також по взаємовідносинах товариства «І» ще з 5 товариствами, наявні протоколи допиту посадових осіб цих підприємств щодо непричетності їх до ведення фінансово - господарської діяльності.
За результатами перевірки донараховано 32,2 млн. грн., з них: податок на додану вартість – 14,3 млн. грн., податок на прибуток – 12,3 млн. грн., штрафні санкції – 5,6 млн. гривень.
Загалом, з початку року, підрозділами аудиту Київської області, при перевірках ризикових суб’єктів господарювання, донараховані 57,5 млн. грн. податків та 16,6 млн. грн. штрафних санкцій, зменшено залишок від’ємного значення на 17,5 млн. грн. та встановлені транзитні операції на 9,1 млн. гривень. До бюджету сплачено 5 млн. гривень.
Коментувати в
ГУ ДФС у Київській області

Працівниками Київської митниці ДФС за використання не розмитненого автомобіля накладено штраф майже на 200 тис. гривень

В рамках виконання Плану взаємодії між управлінням боротьби з митними правопорушеннями Київської митниці ДФС та Головним управлінням Національної поліції в Київській області, на шляхопровідній розв’язці дороги сполученням Київ-Харків, було зупинено автомобіль «Мазда Protege» під керуванням нашого співвітчизника. В салоні транспортного засобу на момент зупинки знаходилися батько з сином.
В ході перевірки, згідно з інформацією, наявною в базі даних, встановлено, що даний транспортний засіб ввезено на митну територію України 3 роки тому громадянином США в митному режимі «тимчасове ввезення до 1 року».
Однин з громадян, що знаходився в автомобілі під час перевірки документів на авто, пояснив, що даний автомобіль придбаний ним у одного з наших співвітчизників майже рік тому, а довіреність на автомобіль він отримав зовсім недавно.
В свою чергу особа, яка виявилася передостаннім власником автомобіля, пояснила, що транспортний засіб був придбаний його батьком у 2015 році у громадянина США, який і ввіз його на територію України три роки тому.
Отже, громадянин США використав транспортний засіб, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв’язку з якими були надано такі пільги.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного Кодексу України (дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів). А це – накладення штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів, що в даному випадку становить біля 200 тисяч гривень.
Довірливим особам, які придбали даний автомобіль, навряд чи хтось позаздрить, адже недарма кажуть в народі: «Дешева рибка – погана юшка».
ГУ ДФС у Київській області

На Київській митниці ДФС виявлено факт ухилення від оподаткування на 108,6 тис. гривень


Управлінням боротьби з митними правопорушеннями, виявлені неправдиві відомості щодо фактичної кількості товарів.
При проведенні митного огляду товарів «схеми друковані в асортименті» у кількості 445 схем, заявлених до митного контролю та оформлення з метою випуску у вільний обіг на території України, виявлені 535 схем. Складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Безпосередні предмети правопорушення вартістю 108,6 тис. грн. вилучені та розміщені на складі митного органу до винесення судом рішення у справі, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України.
ГУ ДФС у Київській області

 

Олексій Кавилін: підприємства Київщини перерахували на очищення довкілля 108 млн. гривень

У Київській області нараховується понад 2365 підприємств, що сплачують екологічний податок. З початку року вони спрямували до бюджетів усіх рівнів 108,3 млн. грн., що на 48,2 млн. грн. більше, ніж за 10 місяців 2015 року.
Як повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, найбільші суми екологічного податку надійшли до місцевих бюджетів, це понад 86 млн.грн., решта – 22 млн. грн. сплачена до державного бюджету.
“Сплата екологічного податку є важливим джерелом поповнення місцевих скарбниць Київщини, адже від цього залежить, скільки коштів буде виділено з бюджетів на вирішення тієї чи іншої програми з очищення навколишнього середовища та інших проблем, пов'язаних із екологією,” – підкреслив Олексій Кавилін.
Традиційним лідером зі сплати екологічного податку є одне з підприємств Обухівського району, яке перерахувало до бюджету 82,8 млн. грн., що складає 77 % надходжень цього податку по області.
Нагадаємо, платниками екологічного податку є підприємства, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря та водні об'єкти, розміщують їх на власних територіях або утворюють радіоактивні відходи.
ГУ ДФС у Київській області

Роботодавці Київщини спрямували на соціальний захист понад 3,7 млрд. грн. єдиного соціального внеску

За 10 місяців поточного року рівень очікуваних надходжень перевищено на 72 млн.гривень.
Як відзначив в. о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, суми сплати єдиного соціального внеску зросли в усіх районах Київщини в середньому на 2 %. “Перевиконання індикативних показників надходжень зумовлено, передусім, змінами законодавства щодо зниження базових ставок єдиного соціального внеску, що дозволило зменшити навантаження на фонд оплати праці та сприяло детінізації ринку праці,” – підкреслив Олексій Кавилін.
Найбільші суми забезпечили страхувальники Броварської ОДПІ – 1,1 млрд. грн., Києво-Святошинської ОДПІ – 1 млрд. грн., Білоцерківської ОДПІ – 927 млн. грн. та Вишгородської ОДПІ – 614,5 млн.гривень.
Нагадаємо, з 1 січня 2016 року фактичну ставку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зменшено з 38% до 22%. Мінімальний страховий внесок для фізичних осіб-підприємців розраховується за ставкою 22 % з мінімальної заробітної плати. Також збільшено максимальну величину бази нарахування єдиного соцвнеску, яка дорівнює 25 розмірам прожиткового мінімуму. Крім того, з доходів працівників відмінено справляння соцвнеску.

ГУ ДФС у Київській області

 

На Київщині з початку року ліквідовано 8 «конвертаційних центрів»

У поточному році працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області проведені заходи по ліквідації “конвертаційних центрів” з загальним обігом 1,1 млрд. гривень.
В ході їх відпрацювання оперативними працівниками встановлено 80 суб’єктів господарської діяльності-вигодонабувачів. За результатами їх перевірок до бюджету надійшло коштів на 4,4 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області
 

На Київській митниці ДФС упереджено факт переміщення кокаїну

При проведенні митного огляду міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з Колумбії до України, виявлено кокаїн. Під час огляду картонної коробки з запчастинами електронних пристроїв, всередині них знайдені два обгорнуті ізоляційною стрічкою та фольгою прямокутних брикети з порошкоподібною речовиною білого кольору, вагою брутто 119,87г та 59,93г. Результат наркотесту показав, що порошок у своєму складі має наркотичний засіб – кокаїн. Висновок експертного дослідження підтвердив наявність наркотичного засобу кокаїну вагою нетто 143,86г.
Нагадуємо, що наркотичний засіб кокаїн віднесений до таблиці ІІ списку №1 наркотичних засобів, обіг яких обмежено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2000р. № 770. Відповідно до ст. 26 Закону України № 60/95-ВР від 15.02.1995 "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" та ст. 37 Постанови Кабінету Міністрів України №270 від 05.03.09 "Про затвердження Правил надання послуг поштового зв’язку" пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у поштових (у тому числі міжнародних) відправленнях ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
Для встановлення осіб, які отримають відправлення, працівники Київської митниці ДФС спільно з ГУ СБ України в м. Києві та Київській області провели захід з використанням методу «контрольованої поставки».
Співробітниками спецпідрозділу СБУ після отримання відправлення, затримано двох наших співвітчизників – його отримувачів. За фактом виявлення наркотичного засобу кокаїн, розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 305 Кримінального кодексу України.

ГУ ДФС у Київській області

Олексій Кавилін: «За 10 місяців 2016 року рівень сплати податку на прибуток у Київській області підвищився на 346,2 млн. гривень»

На сьогодні, сплата податку на прибуток підприємствами Київської області складає майже 20 % загальних надходжень до державного бюджету. Станом на перше листопада, платники забезпечили понад 1 млрд. грн. цього податку, що на 317,5 млн. грн. більше, ніж минулого року та на 213,8 млн.грн. перевищує прогнозні показники на поточний рік. Також майже 128 млн. грн. податку на прибуток надійшло до місцевих бюджетів, з яких 18,2 млн. сплачено підприємствами комунальної власності.
Найбільше податку на прибуток надійшло від платників Києво-Святошинського району – 150,4 млн. грн., Білоцерківського району – 87,4 млн. грн., а також підприємств Броварського та Бориспільського районів, які сплатили відповідно 79 млн. грн. та 75,4 млн. гривень.
Як зазначив, в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, зростання надходжень податку на прибуток у поточному році пов’язане з певною стабілізацію економічних процесів та підвищенням обсягів оподатковуваних операцій товаровиробників і сфери надання послуг Київщини.
ГУ ДФС у Київській області

На Київщині викрита схема контрабандного ввезення в Україну продукції «Apple»

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області викрито розгалужену схему ввезення контрабандної продукції «Apple» та її реалізацію кінцевому споживачу через мережу підконтрольних торгових об’єктів.
Контрафактна продукція реалізовувалася населенню через магазини та інтернет-магазини без належного відображення в податковому і бухгалтерському обліку, що призвело до ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах - на суму понад 3,5 млн. гривень.
В результаті проведених обшуків працівниками оперативного управління із залученням працівників Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнське агентство авторських прав», вилучено: 1750 доларів США та 326,8 тис.грн.; фінансово-господарські документи, електронне листування та різноманітні чорнові записи, які підтверджують незаконне ввезення, зберігання та реалізацію контрабандної продукції, в також 199 смартфонів компанії «Apple»; 16 ноутбуків та макбуків і 7 вайфай-роутерів.
Досудове розслідування триває.
ГУ ДФС у Київській області

RSS-матеріал