Преяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості

Адреса:Адреса: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка 23,
тел.: (04567) 5-14-87, факс: : (04567) 5-53-07
E-mail: p_hmelnickiy@kocz.com.ua
Директор: : Красова Любов Андріївна
Режим роботи: понеділок – четвер з 08.00 до 17.00
п’ятниця з 08.00 до 16.45
субота, неділя вихідні

Співпраця з роботодавцями - запорука вирішення питань зайнятості

Надання спектру послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою, а роботодавців робочою силою, реалізація політики зайнятості населення - саме ці цілі визначають роботу центру зайнятості в сучасних умовах.
Так в рамкам проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості 30.06.2016 року був проведений семінар з роботодавцями за участі головного державного інспектора головного управління держпраці у Київській обл.. Безхлібної В.В. на тему «Інформування роботодавців щодо сучасних форм співпраці із службою зайнятості з метою забезпечення їх кадрами. Легалізації зайнятості та відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення». В заході взяло участь 8 представників підприємств, а також фізичні особи підприємці.
Під час семінару роботодавці були ознайомлені з послугами які може надавати служба зайнятості, а саме: компенсація витрат на сплату єдиного внеску, організація та проведення робіт тимчасового характеру на підприємстві, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, стажування на виробництві та розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років та інше. Також присутніх було ознайомлено з професійно-кваліфікаційним складом безробітних. Головний державний інспектор держпраці Безхлібна В.В. ознайомила роботодавців з Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 року №55, якою внесено зміни до Постанови від 17.07.2013 року №509 «Про затвердження Порядку накладання штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення» та передбачено відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без дозволу.

Відділ взаємодії з роботодавцями

 

Інформація про стан ринку праці та виконання Програми зайнятості по м. Переяслав-Хмельницькому за 6 місяців 2016 року

За час свого існування служба зайнятості стала надійним посередником між працівниками та роботодавцями. Проводячи активну політику зайнятості, вона допомагає громадянам адаптуватися на ринку праці. Змінилися її роль і місце в системі соціального захисту безробітних, яким вона надає, крім матеріальної, моральну та інформаційну допомогу, можливість отримати тимчасову роботу.

Шановні роботодавці, ця інформація для Вас!

 
     Доводимо до Вашого відома, що Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 року №55, якою внесено зміни до Постанови від 17.07.2013 року №509 «Про затвердження Порядку накладання штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення» передбачено відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без дозволу:   

Ярмарок професій - можливість правильно обрати майбутню професію

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій», який відбувся 16 березня 2016 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості.
Учні 9-11 класів міста та району змогли поспілкуватися з представниками Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди, Чорнобильського медичного коледжу, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного транспортного університету Київського інституту банківської справи, Київського кооперативного інституту бізнесу та права, Національного фармацевтичного університету які взяли участь у ярмарку професій.
Одночасна презентація навчальних закладів в одному місці та безпосереднє спілкування з представниками навчальних закладів та студентами, кваліфіковані відповіді на запитання - все це сприяє подальшому правильному вибору навчального закладу, а згодом і професії.

Про проведення оплачуваних громадських робіт

Відповідно до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт по місту Переяслав-Хмельницькому на 2016 р.», затвердженої рішенням сесії від 24.12.15 р. №09-04-VIІ» та рішення виконавчого комітету Переяслав -Хм. міської ради №100-06 від 29.03.2016 р., був заключений договір про організацію та проведення громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість та відповідають потребам громади з КП «Виробничим управлінням житлово-комунального господарства» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області». Протягом дії договорів планується залучити до виконання робіт 150 осіб.
Станом на 14.04.2016 року у громадських роботах згідно цього договору взяло участь 15 осіб із числа безробітних. Безробітні здійснювали благоустрій та прибирання, спортивних майданчиків, дитячих майданчиків(побілка дерев та бордюр), які прилягають до житлових будинків.Відділ взаємодії з роботодавцями

Навчальна програма ПРООН знову стартує в Україні

Навчальна програма ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей», яка минулого року реалізовувалася в Україні, отримала чимало схвальних відгуків. Однак, не всі бажаючі змогли взяти участь у тренінгах. Тому у 2016 році ми прийняли рішення провести ще одну серію тренінгів за цією програмою. Як і раніше виконавцем програми є ТзОВ «Територія Бізнесу».

 

 

Заняття проходитимуть у лютому-квітні в тих самих містах, де і раніше: Києві, Одесі, Полтаві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Бердянську,  Сєверодонецьку, Краматорську і Маріуполі. Тобто там, де мешкає багато людей, на долі яких позначився конфлікт на Донбасі і які тепер потребують підтримки суспільства та соціальної адаптації. 

Минулого року знання та навички, необхідні для підприємців-початківців, отримали 1265 учасників програми. Завдяки новому циклу тренінгів здобути їх зможуть іще принаймні 900 наших співвітчизників зі сходу України. П’ятиденне навчання є безкоштовним, після його завершення учасникам вручаються відповідні сертифікати. 

Проект ПРООН спрямований на те, щоб люди, які мають бізнесовий хист, почувалися впевненіше при виборі саме тієї сфери діяльності, яка дозволить максимально використати можливості для самореалізації і з упевненістю дивитися в майбутнє. 

Гарним стимулом для учасників програми є також перспектива взяти участь у грантовому конкурсі ПРООН для представників малого бізнесу. Для цього лише потрібно розробити цікавий і ґрунтовний бізнес-план, скласти який охоче допоможуть фахові тренери, залучені до програми. А кошти, які виділяються переможцям безповоротно, будуть зовсім не зайвими для започаткування власної справи.

Умови участі у навчальній програмі залишаються незмінними. Щоб потрапити на тренінги, необхідно зареєструватися на її сайті, пройти конкурсний відбір і мати офіційний статус внутрішньо переміщеної особи, або ж реєстрацію за місцем проживання на території Донецької чи Луганської областей (підконтрольних Україні територій). Регіональні центри Державної служби зайнятості допоможуть бажаючим у здійсненні реєстрації та надсиланні необхідних для участі у програмі скан-копій документів.Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися на Інтернет-сторінці: www.vpo-study.org або зателефонувавши за номерами: +380508145554, +380971415353.

 

 


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!
Державна служба зайнятості готова сприяти
Вашому працевлаштуванню!

У центрах зайнятості Вам допоможуть:
• знайти роботу – тимчасову або постійну;
• взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;•
отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.•

Інформація для демобілізованих учасників АТО та військовослужбовців

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації а також започаткуванні власної справи

Громадські роботи: зайнятість для безробітних, користь для громади.

Залучення безробітних до громадських робіт є однією з дієвих форм задоволення суспільних потреб територіальних громад, кадрових потреб роботодавців у тимчасових працівниках та активної підтримки бе

Виїзна акція Переяслав-Хмельницьким МРЦЗ в ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич»

 15 липня 2015 року на території дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Славутич» відбувся виїзний захід за участі фахівців відділу активної підтримки та учнівської молоді

До уваги роботодавців!

Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості інформує, що з 01 липня 2015 року набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 27.05.2015 року №566 «Про затвердженн