Зустріч у трудовому колективі


3 лютого 2017 року відбулася зустріч представників Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України з головами та членами Переяслав – Хмельницької районної організації профспілкових працівників освіти і науки, на якій були присутні 35 осіб.
Консультації з питань пенсійного забезпечення надала начальник відділу обслуговування громадян Оксана Гресь. Присутнім також було роз’яснено основні положення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».


Завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Оксана Самійленко розповіла про переваги реєстрації застрахованих осіб на веб - порталі Пенсійного фонду України. Адже дані, що містяться на порталі, є досить важливі як для контролю за нарахуванням заробітної плати, так і для призначення та перерахунку пенсій.
Працівники управління також відповіли на численні запитання присутніх.
 

Причіплений файлРозмір
1.png100.61 КБ
1.doc23 КБ