Максим Мельничук вручив державну нагороду та посвідчення Почесного громадянина двом жителям міста Васильків


У вівторок, 26 липня, голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, у рамках робочої поїздки до м. Васильків, вручив державну нагороду та посвідчення почесного громадянина двом жителям Василькова. Також до вітань долучився Васильківський міський голова Володимир Сабадаш, члени виконавчого комітету міської ради та жителі міста.
Так відповідно до Указу Президента України від 25 червня 2016 р. орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено почесного громадянина міста Васильків, учасника бойових дій ˗ Андрія Архиповича Чабана. Натомість почесне звання «Почесного громадянина міста Василькова» відповідно до рішення виконавчого комітету Васильківської міської ради, отримав ветеран війни, громадський діяч ˗ Григорій Іванович Табурчак. Також Максим Мельничук привітав та побажав яскравих перемог спортсмену міста Васильків Володимиру Матвійчука, який делегований для участі у змаганнях на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.
Вітаючи нагороджених голова Київської ОДА Максим Мельничук відзначив, що ці люди є прикладом для всіх поколінь українців. Адже на власному житті вони показують якою повинна бути національна свідомість, патріотичні настрої, а головне як своїми прагненнями та працею потрібно долучалися до загального процесу утвердження самобутності українського народу.
«Надзвичайно приємно бути зараз поряд з людьми, які зробили свій індивідуальний внесок у розвиток української держави та Київської області. На прикладі власного життя вони показують нинішньому поколінню українців, що потрібно для відродження національно-патріотичного виховання, всенародного порозуміння, консолідації, збереження національної пам’яті. Зараз надзвичайно важливо піднести ці питання історичної ваги на новий рівень культурного розвитку. Звісно, ми все це зуміємо зробити разом завдяки неоціненному досвіду наших шанованих наставників», ˗ зазначив Максим Мельничук.