У Київській облдержадміністрації провели обласних спортсменів на літню Олімпіаду


У четвер, 21 липня, у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч керівництва столичного регіону із обласними спортсменами, які представлятимуть Україну на ХХХІ Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де Жанейро (Бразилія). На зустріч прийшли олімпійці і параолімпійці, а також їх тренери і наставники. З обласних керівників зі спортсменами спілкувалися голова Київської ОДА Максим Мельничук і голова Київської облради Ганна Старикова.


Столичний регіон на літній Олімпіаді представлятимуть 24 спортсмени, з яких семеро є параолімпійцями. Вітаючи їх, Максим Мельничук підкреслив відповідальність їх місії та наголосив на тому, що обласна влада всіляко допомагала забезпечити спортсменам належні умови для їх тренування і фізичного розвитку.
«Представляти країну на головних спортивних змаганнях планети – це особливо відповідальна місія. Ви є нашою гордістю і водночас «послами» нашого національного духу і спортивних звитяг. Уся нація з нетерпінням чекає ваших яскравих перемог, медалей і нових рекордів. Хочемо, щоб якомога частіше над спортивною ареною у Ріо підіймався синьо-жовтий стяг під супровід українського гімну. Успіхів вам, достойних виступів, витримки і впевнених нагород!», - зазначив Максим Мельничук.
Голова Київської облдержадміністрації додав, що нині в області розробляється програма «Київщина спортивна», яка передбачатиме розвиток і дитячого спорту. Він також поінформував, що у майбутньому на території регіону розпочнеться будівництво заводу, де виготовлятимуть покриття для штучних футбольних полів.
Під час зустрічі Максим Мельничук також вручив посвідчення майстрів спорту міжнародного класу двом параолімпійцям - Катерині Прищепі і Аліні Самойленко, котрі стали майстрами спорту міжнародного класу з волейболу сидячи.