Фінансово-господарський відділ виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради


08400, Київська область м. Переяслав-Хмельницький,  вул. Богдана-Хмельницького 27/25, тел. 5-27-13
Графік роботи:
понеділок-четвер 8-00 до 17-15,
п’ятниця з 8-00 до 16-00,
перерва з 12-00 до 13-00.
E-mail: fingosp@ukr.net
 

Начальник фінансово-господарського відділу

 Кириченко Алла Іванівна

Головний спеціаліст

Головний спеціаліст

Бородіна Галина Вікторівна 

Гніда Людмила Григорівна

Завідуючий господарством

Ромащенко П. П.

Прибиральниця

Бурдунос Л. М

Стародубцева Н. П.

Двірник

Скрипник Н. Г.

 

Сторож

Рибка О. А.

Рибка С.А.

Стародубцев С. О.

 Водій

Гресь В. М.

 

ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ: 
1. Організація бухгалтерського обліку і складання фінансової, податкової, статистичної звітності господарсько-фінансової діяльності виконавчого комітету, управління та відділів міської ради, для яких виконавчий комітет міської ради є головним розпорядником коштів.
2. Здійснення матеріально-технічного забезпечення діяльності виконавчого комітету, управління та відділів міської ради, своєчасне запобігання негативним явищам у фінансово-господарській діяльності, виявлення і мобілізація внутрішньогосподарських резервів.
3. Утримання та обслуговування адміністративних будівель, службових приміщень, господарських споруд та прилеглої території, балансоутримувачем яких є виконавчий комітет міської ради.
4. Планує та розробляє кошториси доходів і видатків, план асигнувань із загального фонду бюджету, веде контроль за здійсненням видатків виключно в межах асигнувань, затверджених кошторисом і планом асигнувань.
5. Складає штатний розпис і розрахунки до нього в розрізі керівного складу міської ради, управління та відділів і служб виконавчого комітету, для яких виконавчий комітет міської ради є головним розпорядником коштів, та подає на затвердження міському голові.
6. Здійснює нарахування та виплату заробітної плати керівному складу апарату міської ради та працівникам управління, відділів та служб виконавчого комітету, нарахування і перерахування платежів, внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України та інших платежів і виплат.
7. Організовує проведення інвентаризації товарно-матеріальних цінностей, розрахунків і платіжних зобовязань та слідкує за дотриманням встановлених правил їх проведення.
8. В межах своєї компетенції видає відповідні довідки.
9. Бере участь у роботі з оформлення матеріалів щодо нестачі, крадіжки грошових коштів та майна, псування активів.