Навчальна програма ПРООН знову стартує в Україні


Навчальна програма ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей», яка минулого року реалізовувалася в Україні, отримала чимало схвальних відгуків. Однак, не всі бажаючі змогли взяти участь у тренінгах. Тому у 2016 році ми прийняли рішення провести ще одну серію тренінгів за цією програмою. Як і раніше виконавцем програми є ТзОВ «Територія Бізнесу».

 

 

Заняття проходитимуть у лютому-квітні в тих самих містах, де і раніше: Києві, Одесі, Полтаві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Бердянську,  Сєверодонецьку, Краматорську і Маріуполі. Тобто там, де мешкає багато людей, на долі яких позначився конфлікт на Донбасі і які тепер потребують підтримки суспільства та соціальної адаптації. 

Минулого року знання та навички, необхідні для підприємців-початківців, отримали 1265 учасників програми. Завдяки новому циклу тренінгів здобути їх зможуть іще принаймні 900 наших співвітчизників зі сходу України. П’ятиденне навчання є безкоштовним, після його завершення учасникам вручаються відповідні сертифікати. 

Проект ПРООН спрямований на те, щоб люди, які мають бізнесовий хист, почувалися впевненіше при виборі саме тієї сфери діяльності, яка дозволить максимально використати можливості для самореалізації і з упевненістю дивитися в майбутнє. 

Гарним стимулом для учасників програми є також перспектива взяти участь у грантовому конкурсі ПРООН для представників малого бізнесу. Для цього лише потрібно розробити цікавий і ґрунтовний бізнес-план, скласти який охоче допоможуть фахові тренери, залучені до програми. А кошти, які виділяються переможцям безповоротно, будуть зовсім не зайвими для започаткування власної справи.

Умови участі у навчальній програмі залишаються незмінними. Щоб потрапити на тренінги, необхідно зареєструватися на її сайті, пройти конкурсний відбір і мати офіційний статус внутрішньо переміщеної особи, або ж реєстрацію за місцем проживання на території Донецької чи Луганської областей (підконтрольних Україні територій). Регіональні центри Державної служби зайнятості допоможуть бажаючим у здійсненні реєстрації та надсиланні необхідних для участі у програмі скан-копій документів.Детальніше про саму програму та умови участі у ній можна дізнатися на Інтернет-сторінці: www.vpo-study.org або зателефонувавши за номерами: +380508145554, +380971415353.

 

 


Шановні кримчани, мешканці східних областей України!
Державна служба зайнятості готова сприяти
Вашому працевлаштуванню!

У центрах зайнятості Вам допоможуть:
• знайти роботу – тимчасову або постійну;
• взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;
пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;•
отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.•В усіх центрах зайнятості єдина база вакансій по Україні.
Усі вакансії – у вільному доступі.

Облік та реєстрація в центрі зайнятості здійснюється незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.
Усі послуги – безкоштовні.

Навіть якщо у Вас немає документів, в центрах зайнятості Ви можете отримати:
• інформацію про вакансії, навчальні заклади, підприємства, установи, організації, з якими співпрацює служба зайнятості;
• консультації та правову допомогу з питань працевлаштування або звільнення з роботи, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю, інших послуг державної служби зайнятості;
• рекомендації відносно вибору чи зміни професій, послуги з професійної орієнтації.

Для внесення даних до Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості як шукача роботи та підбору підходящої роботи, Вам необхідно подати до центру зайнятості:
• паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу;
• облікову картку платника податків (ідентифікаційний код).

Для отримання статусу безробітного та матеріальної допомоги по безробіттю Вам крім вищезазначених документів слід подати:
• трудову книжку (або її дублікат чи довідку архівної установи про прийняття та звільнення з роботи), або документ, що підтверджує періоди зайнятості (наприклад, цивільно-правовий договір);
•диплом або інші документи про освіту;
• військовий квиток (у разі необхідності).

Якщо Ви вже зареєструвалися в центрах зайнятості Донецької або Луганської області, Ви маєте право продовжувати отримувати соціальні послуги та допомогу по безробіттю у будь-якому іншому центрі зайнятості за місцем Вашого перебування.

Якщо Ви втратили паспорт, Ви можете пред’явити тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.
Отримати таке посвідчення та відновити паспорт Ви зможете у територіальних відділеннях Державної міграційної служби України, або у кімнатах (місцях) допомоги вимушеним переселенцям з АР Крим і Севастополя, Донецької та Луганської областей за адресами:
Київ: бул. Тараса Шевченка, 27 (м. Університет);
Вінниця: вул. 50 річчя Перемоги, 20-а, тел. (0432) 60-19-08;
Житомир: вул. І. Огієнка, 1/34, тел. (0412) 48-25-65;
Івано-Франківськ: вул. Гнатюка, 29, тел.(0342) 50-40-03;
Луцьк: пр. Грушевського,4-в, тел. (0332) 77-05-42;
Львів: вул. Б.Хмельницького, 212, тел. (032) 245-54-40;
Рівне: вул. 16-го Липня, 6-а, тел. (0362) 26-77-84;
Суми: Покровська площа, 11, тел.(0542) 77-23-95;
Тернопіль: вул. Руська, 17, тел. (0352) 52-33-15;
Херсон: вул. Перекопська, 157, тел. (0552) 34-31-34;
Хмельницький: вул. Прибузька, 30-а, тел. (0382) 61-63-31;
Черкаси: бул. Т.Шевченка, 132, тел.(0472) 33-11-68;
Чернівці: вул. Руська, 31-а, тел.(0372) 51-84-16.

У разі відсутності облікової картки платника податків необхідно звернутися до будь-якого відділення Державної фіскальної служби України за місцем Вашого тимчасового проживання.

У разі відсутності трудової книжки.
Якщо Ви не змогли припинити трудові відносини або інший вид зайнятості і Ваша трудова книжка знаходиться у роботодавця:
• необхідно звернутися до роботодавця із заявою про звільнення та проханням вислати трудову книжку поштою разом з наказом про звільнення;
• якщо підприємство тимчасово не працює або ліквідоване, необхідно звернутися до суду для одностороннього припинення трудових відносин.
•Спеціалісти центру зайнятості допоможуть Вам скласти позовну заяву до суду для оформлення одностороннього припинення трудових відносин.
Особи, які переселилися з АР Крим та зони проведення АТО, і зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи, проте не мають трудової книжки або інших документів, що підтверджують періоди зайнятості, тощо, отримують статус безробітного за спрощеною процедурою. При цьому допомога по безробіттю до отримання вищезазначених документів та відомостей про страховий стаж призначається у мінімальному розмірі, встановленому законодавством України на випадок безробіття.
Особи, які переселилися з тимчасово окупованої території АР Крим та звільнилися з роботи, проте не мають трудової книжки або інших документів, що підтверджують періоди зайнятості, реєструються як безробітні на підставі наявних документів. Допомога по безробіттю виплачуватиметься у мінімальному розмірі (554 грн.) до отримання документів та відомостей про періоди трудової діяльності, заробітну плату (дохід), страховий стаж.
Для оформлення трудових відносин з роботодавцем необхідні:
•паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України;
•облікова картка платника податків (ідентифікаційний код);
•трудова книжка;
•диплом або інші документи про освіту.
Також Ви можете знайти роботу за сумісництвом або шляхом укладення цивільно-правового договору (про надання послуг, виконання робіт) – у цьому випадку трудова книжка не потрібна.
За більш детальною інформацією звертайтеся до будь-якого зручного для Вашого відвідування центру зайнятості.

Додаткова інформація:
Для працевлаштування працівників закладів охорони здоров'я, які переміщуються із зони АТО, у випадку відсутності окремих документів, необхідних для працевлаштування, може бути використана інформація Автоматизованої бази даних медичних, фармацевтичних та науково-педагогічних працівників, яка функціонує у сфері охорони здоров'я (лист Міністерства охорони здоров’я України від 20.08.2014 р. №11-02-09/10-65/24419 та спільний лист Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України від 30.09.2014 р.№11143/0/4/026, №11.02-13/23/28325).
Для отримання зазначеної інформації Вам необхідно звернутися з відповідною заявою до державного підприємства «Укрмедреєстр» за адресою: Київ, вул. Грушевського, 7 та пред'явити документ, що засвідчує особу. Телефон для довідок: (044) 227-41-75.

Для працевлаштування вчителів загальноосвітніх шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів спільним листом Мінсоцполітики України та Міністерства освіти та науки України від 15.08.2014 р. №9209/0/14-14/21, №1/12-5698 передбачено, що місцеві органи управління освітою здійснюють безперешкодний прийом на роботу вчителів загальноосвітніх шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів на підставі:
• індивідуальних відомостей про застраховану особу, отриманих особисто в органах Пенсійного фонду України;
• документів, що підтверджують фактичне місце проживання особи;
•документів, що підтверджують проходження особою медичного обстеження.

Для працевлаштування викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), які звертаються в пошуках роботи і не мають можливості надати відповідні документи для оформлення трудових відносин, Міністерством культури України надані рекомендації аналогічні спільному листу МінсоцполітикиУкраїни та Міністерства освіти та науки України від 15.08.2014 р. №9209/0/14-14/21, №1/12-5698 (лист Міністерства культури України від 15.09.2014 р. №238/7-4/43-14).

Державна служба зайнятості готова допомогти Вам!

За потреби скористайтеся послугами:
БЕЗКОШТОВНОЇ інформаційно-довідкової телефонної системи державної служби зайнятості:
0-800-50-50-60 (зі стаціонарного телефону);
безкоштовного мобільного сервісу «Пошук роботи»:
730 (з мобільного телефону).

Інтернет-порталами державної служби зайнятості:
www.dcz.gov.ua та www.trud.gov.ua.

Назва центру зайнятості та прізвище директора Адреса центру зайнятості Контактні телефони центру зайнятості
Білоцерківськийміськрайонний центр зайнятості

Бобрик Володимир Миколайович вул. Ярослава Мудрого,36
м.Біла Церква
Київська область
09117 Для населення:
0(4563) 5-77-33
0(4563) 5-70-77

Для роботодавців:
0(4563) 5-70-33
0(4563) 5-74-34

Директор:
0(4563) 9-13-25
Бориспільськийміськрайонний центр зайнятості

Павленко Михайло Васильович вул. Котовського,4
м.Бориспіль
Київська область
08300 Для населення:
0(4595) 5-07-82
0(4595) 6-15-69

Для роботодавців:
0(4595) 5-09-89
0(4595) 5-09-67

Директор:
0(4595) 5-15-52
Броварськийміськрайонний центр зайнятості

Вітер
Максим
Кононович вул.Кірова,92
м.Бровари
Київська область
07401 Для населення:
0(4594) 4-24-49
0(4594) 6-63-35

Для роботодавців:
0(4594) 6-91-29
0(4594) 6-26-35

Директор:
0(4594) 6-11-61

 


Васильківськийміськрайонний центр зайнятості

Мироненко Віта Сергіївна вул. Грушевського,17
м.Васильків
Київська область
08600 Для населення:
0(4571) 6-00-86
0(4571) 2-10-09

Для роботодавців:
0(4571) 2-26-95

Директор:
0(4571) 2-15-42
Обухівськийміськрайонний центр зайнятості

Замикула Ігор Володимирович вул.Володимира Чаплінського, 3-б
м.Обухів
Київська область
08700 Для населення:
0(4572) 5-36-79
0(4572) 5-66-91

Для роботодавців:
0(4572) 5-36-71
0(4572) 5-36-73

Директор:
0(4572) 5-00-99
Переяслав-Хмельницькийміськрайонний центр зайнятості

Красова Любов
Андріївна вул.Шевченка,23
м.Переяслав-Хмельницький
Київська область
08400 Для населення:
0(4567) 5-15-82
0(4567) 5-53-87

Для роботодавців:
0(4567) 5-16-82
0(4567) 5-53-95

Директор:
0(4567) 5-53-07
Фастівськийміськрайонний центр зайнятості

Барабаш Вікторія Олександрівна вул.Соборна,20
м.Фастів
Київська область
08500 Для населення:
0(4565) 6-21-47
0(4565) 6-59-53

Для роботодавців:
0(4565) 5-45-02

Директор:
0(4565) 6-10-73
Березанськийміський центр зайнятості

Євко Інна Іванівна вул.Фрунзе,1-а
м.Березань
Київська область
07540 Для населення:
0(4576) 6-10-83

Для роботодавців:
0(4576) 6-10-31

Директор:
0(4576) 6-27-79
Ірпінський міський центр зайнятості

Карандюк Тетяна Олександрівна вул. Пролетарська,40
м.Ірпінь
Київська область
08200 Для населення:
0(4597) 6-01-12

Для роботодавців:
0(4597) 6-05-92

Директор:
0(4597) 6-05-30
Ржищівськийміський центр зайнятості

Старкіна Олена Ігорівна вул.Леніна,48-а
м.Ржищів
Київська область
09230 Для населення:
0(4573) 2-15-43

Для роботодавців:
0(4573) 2-15-43

Директор:
0(4573) 2-22-72

Славутицькийміський центр зайнятості

Ходько Володимир Іванович пр-т Дружби народів, 9
м.Славутич
Київська область
07100 Для населення:
0(4579) 2-35-98

Для роботодавців:
0(4579) 2-48-32

Директор:
0(4579) 2-08-06
Баришівськийрайонний центр зайнятості

В.о. директора
Карпенко Людмила Віталіївна вул.Леніна,61а
смт.Баришівка
Київська область
07500 Для населення:
0(4576) 5-24-82

Для роботодавців:
0(4576) 4-12-57

Директор:
0(4576) 5-14-43
Богуславськийрайонний центр зайнятості

Тарасенко Петро Васильович вул.Заросянська,1
м.Богуслав
Київська область
09700 Для населення:
0(4561) 5-15-42

Для роботодавців:
0(4561) 5-13-65

Директор:
0(4561) 5-52-93
Бородянськийрайонний центр зайнятості

Колосовський Сергій Анатолійович вул.Леніна,321
смт.Бородянка
Київська область
07800 Для населення:
0(4577) 5-20-99

Для роботодавців:
0(4577) 5-15-55

Директор:
0(4577) 5-32-38
Вишгородськийрайонний центр зайнятості

Браткова Наталія Лазарівна вул.Шолуденка,6а
м.Вишгород
Київська область
07300 Для населення:
0(4596) 5-37-75

Для роботодавців:
0(4596) 2-35-70

Директор:
0(4596) 2-35-68
Володарськийрайонний центр зайнятості

Пащина Лідія Мефодіївна вул.Кооперативна,4
смт.Володарка
Київська область
09300 Для населення:
0(4569) 5-09-98

Для роботодавців:
0(4569) 5-05-17
Директор:
0(4569) 5-14-72
Згурівськийрайонний центр зайнятості

Хоменко Валентина Григорівна вул.Київська,12,
смт.Згурівка
Київська область
07600 Для населення:
0(4570) 5-08-36

Для роботодавців:
0(4570) 5-10-28

Директор:
0(4570) 5-06-68
Іванківськийрайонний центр зайнятості

Леляк Людмила Анатоліївна вул.І.Проскури,5-а
смт.Іванків
Київська область
07200 Для населення:
0(4591) 5-28-36

Для роботодавців:
0(4591) 5-51-36

Директор:
0(4591) 5-27-61
Кагарлицькийрайонний центр зайнятості

Нагірна Світлана Миколаївна вул.Воровського,6
м.Кагарлик
Київська область
09200 Для населення:
0(4573) 5-18-50

Для роботодавців:
0(4573) 6-15-61

Директор:
0(4573) 6-08-40
Києво-Святошинськийрайонний центр зайнятості

Даниляк Валентина Станіславівна вул.Київська, 26
С. Софіївська Борщагівка
Києво-Святошинський район
Київська область
08131
Для населення:
0(4598) 5-50-72

Для роботодавців:
0(4598) 7-02-02

Директор:
0(44) 406-37-90
Макарівськийрайонний центр зайнятості

Халіманчук Валентина Дмитрівна вул.Проектна,5
смт.Макарів
Київська область
08000 Для населення:
0(4578) 5-16-59

Для роботодавців:
0(4578) 5-16-59

Директор:
0(4578) 5-23-77
Миронівськийрайонний центр зайнятості

Іщенко Андрій Іванович вул.Леніна,69а
м.Миронівка
Київська область
08800 Для населення:
0(4574) 5-27-70

Для роботодавців:
0(4574) 5-58-98

Директор:
0(4574) 5-10-38
Рокитнянськийрайонний центр зайнятості

Осадча Катерина Василівна вул.Леніна,1-б
смт.Рокитне
Київська область
09600 Для населення:
0(4562) 5-22-61

Для роботодавців:
0(4562) 5-13-89

Директор:
0(4562) 5-12-36
Сквирськийрайонний центр зайнятості

Кривуша Світлана Григорівна вул.Богачевського,25
м.Сквира
Київська область
09000 Для населення:
0(4568) 5-15-99

Для роботодавців:
0(4568) 5-15-67

Директор:
0(4568) 5-19-80
Ставищенськийрайонний центр зайнятості

Лук’янець ВалентинВікторович вул.Радянська,50
смт.Ставище
Київська область
09400 Для населення:
0(4564) 5-28-40

Для роботодавців:
0(4564) 5-24-50

Директор:
0(4564) 2-24-72
Таращанськийрайонний центр зайнятості

Лола Сергій Миколайович вул.Шевченка,12
м.Тараща
Київська область
09500 Для населення:
0(4566) 5-19-53
Для роботодавців:
0(4566) 5-11-56

Директор:
0(4566) 5-36-78
Тетіївський районний центр зайнятості

Криворученко Валентина Харитонівна вул.Комсомольська,5
м.Тетіїв
Київська область
09800 Для населення:
0(4560) 5-15-66

Для роботодавців:
0(4560) 5-32-02

Директор:
0(4560) 5-34-81
Яготинськийрайонний центр зайнятості

Заступник директора
Шевченко Михайло Іванович вул.Незалежності, 67-а
м.Яготин
Київська область
07700 Для населення:
0(4575) 5-42-54

Для роботодавців:
0(4575) 5-45-31

Директор:
0(4575) 5-37-62

 

Причіплений файлРозмір
До відома роботодавців та органів місцевої влади.pdf947.5 КБ