Ярмарок професій - можливість правильно обрати майбутню професію


Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій», який відбувся 16 березня 2016 року в приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості.
Учні 9-11 класів міста та району змогли поспілкуватися з представниками Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди, Чорнобильського медичного коледжу, Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Національного транспортного університету Київського інституту банківської справи, Київського кооперативного інституту бізнесу та права, Національного фармацевтичного університету які взяли участь у ярмарку професій.
Одночасна презентація навчальних закладів в одному місці та безпосереднє спілкування з представниками навчальних закладів та студентами, кваліфіковані відповіді на запитання - все це сприяє подальшому правильному вибору навчального закладу, а згодом і професії.


Майбутні абітурієнти мали змогу не тільки поспілкуватися із представниками навчальних закладі, але й пройти профдіагностичне тестування. В рамках проведення «Ярмарку професій» відбувся профорієнтаційний захід «Крок у професійне майбутнє» під час якого були використані профорієнтаційні методики які допоможуть дізнатись про власні професійні схильності. Двоє школярів пройшли профдіагностичне тестування з використанням АРМ «Профконсультант».
По закінченню заходу всі учасники отримали роздаткові матеріали з інформацією про навчальні заклади та послуги служби зайнятості.


Провідний фахівець Е. Смаль
з профорієнтації