Співпраця з роботодавцями - запорука вирішення питань зайнятості


Надання спектру послуг громадянам щодо забезпечення їх роботою, а роботодавців робочою силою, реалізація політики зайнятості населення - саме ці цілі визначають роботу центру зайнятості в сучасних умовах.
Так в рамкам проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи Переяслав-Хмельницьким міськрайонним центром зайнятості 30.06.2016 року був проведений семінар з роботодавцями за участі головного державного інспектора головного управління держпраці у Київській обл.. Безхлібної В.В. на тему «Інформування роботодавців щодо сучасних форм співпраці із службою зайнятості з метою забезпечення їх кадрами. Легалізації зайнятості та відповідальність за порушення законодавства про зайнятість населення». В заході взяло участь 8 представників підприємств, а також фізичні особи підприємці.
Під час семінару роботодавці були ознайомлені з послугами які може надавати служба зайнятості, а саме: компенсація витрат на сплату єдиного внеску, організація та проведення робіт тимчасового характеру на підприємстві, професійне навчання безробітних на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця, стажування на виробництві та розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років та інше. Також присутніх було ознайомлено з професійно-кваліфікаційним складом безробітних. Головний державний інспектор держпраці Безхлібна В.В. ознайомила роботодавців з Постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2016 року №55, якою внесено зміни до Постанови від 17.07.2013 року №509 «Про затвердження Порядку накладання штрафів за порушення законодавства про зайнятість населення» та передбачено відповідальність за порушення законодавства з питань праці за використання праці без належного оформлення та праці іноземців без дозволу.

Відділ взаємодії з роботодавцями