Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів


Повідомлення про прийняття регуляторного акта «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок»
Із метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів та недопущення збиткової діяльності та забезпечення стабільної роботи комунального підприємства «Переяслав-Хмельницький міський ринок»
виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради було прийняте рішення від 27.02.2017 № 52-03 «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок». Даним рішенням передбачається встановлення плати за оренду торгової площі на ринку КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок» та розпорядникам при проведені виставкових чи ярмаркових заходів в розмірі 3,60 грн. за 1 кв.м торговельної площі, та надруковано в газеті «Вісник Переяславщини»
Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу були оприлюднені з 25.01.2017 на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради в розділі «Регуляторна політика»
Рішення вступає в дію з 10 березня 2017 року.
Відділ підприємництва та споживчого ринку

Повідомлення про прийняття регуляторного акта «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд (ТС) торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місті Переяславі-Хмельницькому»

Розроблено з метою приведення нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування відповідно до внесених змін до «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Та з метою запровадження єдиних процедур при розміщенні тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності (далі - ТС); створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності у сфері розміщення ТС в комерційних цілях; упорядкування елементів міського середовища задля подолання проблем безсистемного, хаотичного розміщення та перенасиченості міського простору ТС.

 

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу були оприлюднені з 29.11.2016 на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради в розділі «Регуляторна політика»
Рішення вступає в дію з 30 січня 2017 року. 
Відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта
Відділом комунального майна управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта „Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної
власності територіальної громади міста Переяслава - Хмельницького в новій редакції”
Даний проект розроблений з метою створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати за використання майна комунальної власності, приведення розміру орендної плати, яку сплачують юридичні та фізичні особи за оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади міста до рівня орендної плати, яку сплачують суб’єкти підприємницької діяльності за оренду об’єктів інших форм власності, збільшення надходжень до міського бюджету.
Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднені 07 лютого 2016 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради
www.phm.gоv.ua в розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта :
м. Переяслав-Хмельницький,
вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада) тел. (04467) 5-16-88.
Відділ комунального майна управління економіки

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі на КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок»
З метою покращення надання якісних послуг, за економічно обґрунтованою платою, яка забезпечить повне відшкодування витрат ринку, що є об’єктивною умовою його самоокупної роботи, керівництвом КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок» розроблено проект регуляторного акта «Про встановлення граничних розмірів плати за оренду торгової площі КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок».
Даним регуляторним актом передбачається встановлення тарифу на послуги ринку КП «Переяслав-Хмельницький міський ринок» в розмірі: 3,60 грн за 1 кв.м торговельної площі.
Зазначений проект рішення, відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднений 27.01.2017 року на сайті міської ради в розділі «Регуляторна політика» .
Зауваження та пропозиції щодо даного регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому вигляді упродовж 1 місяця з дати оприлюднення регуляторного акта за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Московська, 14, тел.(04567) 5-88-51, або вул.Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада), тел.5-36-91.

Повідомлення про оприлюднення
Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Переяслав-Хмельницька міська рада повідомляє про оприлюднення з 30.11.2016 року в мережі Інтернет за адресою: phm.gov.ua проекту рішення Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження Порядку розміщення реклами в м. Переяславі-Хмельницькому» (далі – проект) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.
Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.
Проект розроблено з метою приведення нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування відповідно до внесених змін до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067.
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати за адресою: 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 25/27, тел. (04567) 3-76-08, 5-25-08 відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.
Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться відділом містобудування та архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради протягом двадцяти робочих днів з дня оприлюднення до 28.12.2016.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта
Відділом підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта: «Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час в місті Переяславі-Хмельницькому»
Даний проект розроблений з метою зменшення негативного впливу алкоголю. покращення здоров’я жителів міста. Зменшення кількості випадків насильства в сім’ї, скоєних в стані алкогольного сп’яніння.
Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднені 24 жовтня 2016 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради
www.phm.gоv.ua в розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада) тел. (04567) 5-86-29.
Відділ підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта
Відділом підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта: «Про затвердження положення про організацію та проведення ярмаркової діяльності на території міста Переяслава-Хмельницького»
Даний проект розроблений з метою здійснення комплексу загальноміських організаційно-правових заходів щодо проведення ярмарків та впорядкування стихійної торгівлі у місті Переяславі-Хмельницькому, а саме врегулювання особливостей проведення на території міста святкових, щотижневих, щоденних ярмарків, сезонної торгівлі: баштанними культурами та сільгосппродуктами, сосною, ялиною, саджанцями, розсадою рослин та квітів, посадковим матеріалом.
Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднені 29 серпня 2016 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради
www.phm.gоv.ua в розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада) тел. (04567) 5-86-29.
Відділ підприємництва та споживчого ринку управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради

Рішення Переяслав-Хмельницької міської ради

 

«Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради»

 

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

 

проект рішення Переяслав-Хмельницької міської ради   «Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради».

 

Розробник: центр надання адміністративних послуг, юридичний відділ виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.

 

Проект спрямований на  забезпечення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та створення ефективної системи надання адміністративних послуг.

 

Мета проекту рішення:  Регламентування

-    отримання адміністративних послуг  суб’єктами звернення;

- організації роботи адміністратора ЦНАП у взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, установ, їх посадових та службових осіб, задіяних у забезпеченні  надання адміністративних послуг;

-  порядку організації роботи державного реєстратора та надання послуг державної реєстрації через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Переяслав-хмельницької міської ради.

 

Підставою для розробки проекту є: ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради http://phm.gov.ua/

 

Термін          отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Переяслав-хмельницької міської ради за адресою:

     

  08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 27/25

     

  тел. 5 25 60, на електронну адресу phmcnap@gmail.com

 

     

  Проект рішення, регламент

     

 

  Аналіз регуляторного впливу 

 ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акту

Відділом комунального майна управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване на території міста Переяслава-Хмельницького».
Даний проект розроблений на виконання ст. 170.1.2 Податкового кодексу України з метою врегулювання організаційних відносин, пов’язаних з оподаткуванням доходу фізичних осіб територіальної громади міста від надання в оренду об’єктів нерухомості; збільшення надходжень до міського бюджету. Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акту будуть оприлюднені 14 квітня 2016 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради
www.phm.gоv.ua в розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту :
м. Переяслав-Хмельницький,
вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада) тел. (04467) 5-16-88.

Відділ комунального майна управління економіки
 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акта

Відділом містобудування, архітектури та використання земель виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта: «Положення про земельні торги в місті Переяслав-Хмельницький»
Даний проект розроблений з метою врегулювання процедури організації та проведення земельних торгів з продажу земельних ділянок або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) на конкурентних засадах в місті Переяславі-Хмельницькому, які проводяться в порядку, визначеному діючим законодавством України.
Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднені 18 березня 2016 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради
www.phm.gоv.ua в розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада) тел. (04567) 5-16-88.
Відділ містобудування, архітектури
та використання земель
виконкому Переяслав-Хмельницької міської
 

                                              ПОВІДОМЛЕННЯ

                          про оприлюднення регуляторного акта

 

     Відділом  комунального  майна  управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта  «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.11.2011 № 06-15-VІ „Про  визначення ставок орендної плати за використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення»

        Даний  проект розроблений з метою приведення  його у відповідність до вимог чинного законодавства ( Податкового кодексу України, Закону України „Про оренду землі” ), встановлення економічно обґрунтованих ставок орендної плати за землю.

        Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднені 01 березня 2016  року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради

                          www.phm.gоv.ua     в розділі «Регуляторна політика»

    Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу  від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта :

                                      м. Переяслав-Хмельницький,

 вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (міська рада) тел.  (04467) 5-16-88.

                                       

                                                           Відділ комунального майна управління економіки 

 

 

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту

Виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект рішення «Про внесення змін до Порядку визначення та відшкодування Переяслав-Хмельницькій міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю».
Метою проекту рішення є відновлення роботи комісії по відшкодуванню збитків, збільшення надходжень до міського бюджету від плати за землю, посилення контролю несумлінних користувачів, що ухиляються від своєчасного укладання договорів оренди земельних ділянок, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності.
Зазначений проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено 01.03.2016 на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради http://www.phm.gov.ua/ (розділ – регуляторна політика).
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту за адресою:
08400, м.Переяслав-Хмельницький
вул.Б.Хмельницького 27/25 (міська рада)
Тел.(04567) 5-13-49
Юридичний відділ


ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

На публічне обговорення (оприлюднення) виносяться проекти рішень Переяслав-Хмельницької міської ради та аналіз впливу цих регуляторних актів:
1. «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд (ТС) торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в місті Переяславі-Хмельницькому»;
2. «Про внесення змін до «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами у м. Переяславі-Хмельницькому», затвердженого рішенням міської ради від 27.08.2009 №09-32-V».
Зауваження та пропозиції від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ, консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики приймаються протягом 30 календарних днів до 27.08.2015 (крім святкових, вихідних днів) та узагальнюються розробником проектів регуляторних актів - відділом містобудування, архітектури та використання земель виконкому міської ради.

Проекти рішень разом з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднені на офіційному сайті Переяслав-Хмельницької міської влади у розділі «Регуляторна політика».

Пропозиції та зауваження до проектів рішень міської ради необхідно надавати у письмовій формі до Переяслав-Хмельницької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 27/25, 1 поверх (загальний відділ), або поштою на адресу: 08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 27/25 E-mail: zagal.rada@ukr.net

Телефон відділу містобудування, архітектури та використання земель виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради : 5-25-08; 3-76-08

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта

Виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект рішення «Порядок визначення та відшкодування Переяслав-Хмельницькій міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю».
Представлений регуляторний акт передбачає підзаконне нормативно-правове врегулювання порядку визначення розміру збитків, заподіяних територіальній громаді міста Переяслав-Хмельницького внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.
Зазначений проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднений на сайті міста Переяслава-Хмельницького www.rada.phm.org.ua (регуляторна політика).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються розробником проекту регуляторного акту – юридичним відділом виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради – протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради:
- на поштову адресу: 08400, вул. Б.Хмельницького, 27/25, м.Переяслав-Хмельницький Київської області, юридичний відділ виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, 5-13-49
 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта

Виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект рішення «Про встановлення тарифу на проїзд в міському громадському транспорті».
Метою розробки проекту рішення є недопущення збитковості господарської діяльності перевізників, встановлення тарифів в економічно обґрунтованому розмірі, який враховує інтереси перевізників, споживачів та органів виконавчої влади (замовників послуг).
Зазначений проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднений 29.05.2015 року на сайті м. Переяслава-Хмельницького http://www.phm.gov.ua/ ( розділ – регуляторна політика).
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта за адресою:
08400, м.Переяслав-Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, 27/25 (міська рада), тел. (04567) 5-38-04.

Відділ економіки та зовнішніх зв’язків
 

ПОВІДОМЛЕННЯ
Про оприлюднення проекту рішення Переяслав-Хмельницької міської ради «Про встановлення стовок місцевих податків»

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства місцевих податків, керуючись статтею 143 Конституції України та відповідно до пункту 8.3 статті 8, статті 10, пунктів 12.3, 12.4 і 12.5 статті 12, статей 265, 266, 267, 268 Податкового Кодексу України зі змінами та доповненнями, пункту 24 статті 26 та статті 69 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні” . відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчим комітетом Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект рішення Переяслав-Хмельницької міської ради «Про встановлення ставок місцевих податків».
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторна акта від фізичних, юридичних осіб, їх об»єднань приймаються в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради http://phm.gov.ua на адресу Переяслав-Хмельницької міської ради (вул.Б.Хмельницького, 27/25, м.Переяслав-Хмельницький, Київська область, п.і. 08400) або e-mail: org_perh@ukr.net для узагальнення та представлення на розгляд чергової сесії міської ради.

Управління економіки виконкому міської ради
тел.5-38-04
 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення регуляторного акту

Відділом комунального майна управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про внесення змін до рішення міської ради від 03.11.2011 № 06-15-VІ „Про визначення ставок орендної плати за використання земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення»
Даний проект розроблений з метою приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства ( Податковий кодекс України).
Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднений 20 березня 2015 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради
www.phm.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»
Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акту у письмовому вигляді упродовж місяця, рахуючи з дати оприлюднення проекту регуляторного акта за адресою:
м. Переяслав-Хмельницький,
вул. Богдана Хмельницького, 27/25 (виконком міської ради) тел. (04467) 5-16-88.

Відділ комунального майна управління економіки

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акта
виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради
«Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються
архівним відділом виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради
на договірних засадах та у сфері використання архівних документів»

З метою зміцнення матеріально-технічної бази архівного відділу для збереження архівних документів та використання інформації, відповідно до статті 35 Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.1998 №639 «Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» розроблено проект рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються архівним відділом виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради на договірних засадах та у сфері використання архівних документів».
Повідомляємо, що проект даного рішення та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено 23 січня 2015 року на офіційному веб-сайті Переяслав-Хмельницької міської ради з метою одержання пропозицій та зауважень від фізичних та юридичних осіб.
Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються терміном не менше 1 місяця з моменту оприлюднення проекту даного рішення та аналізу його регуляторного впливу у письмовому вигляді за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул.Шкільна, 49, індекс 08404, тел.5-27-38, е-mail: archivephm@ ukr.net.

Архівний відділ виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради
 

Повідомлення
про оприлюднення регуляторного акту
 
Після неодноразових звернень перевізників, виконавчим комітетом Переяслав – Хмельницької міської ради було розроблено проект рішення виконкому „Про встановлення тарифу на проїзд у міському транспорті”. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту було розміщене в газеті „Переяславська рада” № 9 від 28 березня 2014 року. На виконання ст. 36 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управлінням економіки міської ради було розроблено аналіз регуляторного впливу та базове відстеження дії даного рішення. Дана інформація була оприлюднена на сайті м. Переяслав-Хмельницького в розділі – регуляторна політика.
30 квітня 2014 року на засіданні  виконавчого комітету Переяслав – Хмельницької міської ради  було прийняте рішення  № 125-09 „Про встановлення тарифу на проїзд у міському громадському транспорті»”. Тому, з1травня  2014 рокувстановлено вартість проїзду на міських маршрутах для одного пасажира в одну сторону в розмірі 2,5грн.
Необхідність підняття вартості проїзду виникла внаслідок зростання цін на паливно-мастильні матеріали та запчастини.
 
Відділ економіки та зовнішніх зв’язків 
 
 

 

Повідомлення про прийняття регуляторного акту «Про внесення змін до додатку 2 рішення міської ради від 29.11.2011 № 03-16-VІ «Про встановлення туристичного збору у м. Переяславі-Хмельницькому»

З метою отримання стабільних надходжень від сплати туристичного збору та уникнення в подальшому незручностей в роботі суб’єктів господарювання, 29 серпня 2013 року на черговому засіданні Пере

Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для І групи споживачів

 Переяслав-Хмельницькою міською радою розроблено проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення для І групи споживачів».

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення

Переяслав-Хмельницькою міською радою розроблено проект рішення виконкому «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведен