Регуляторна політика (АРВ)


Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

"Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових
споруд (ТС) торговельного, побутового, соціально-культурного
чи іншого призначення для здійснення підприємницької
діяльності в місті Переяславі-Хмельницькому»

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів України», відповідно до «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244, керуючись ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Головним розробником проекту регуляторного акта є відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.
Проект розроблено з метою приведення нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування відповідно до внесених змін до «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Та з метою запровадження єдиних процедур при розміщенні тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності (далі - ТС); створення сприятливих умов для здійснення господарської діяльності у сфері розміщення ТС в комерційних цілях; упорядкування елементів міського середовища задля подолання проблем безсистемного, хаотичного розміщення та перенасиченості міського простору ТС.
Зауваження та пропозиції до проекту просимо надсилати за адресою: 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 25/27, тел. (04567) 3-76-08, 5-25-08 відділ містобудування, архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради.
Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та громадських формувань прийматимуться відділом містобудування та архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради протягом двадцяти робочих днів з дня оприлюднення до 29.12.2016.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення
Розробник відділ містобудування та архітектури та використання земель виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.
16 грудня 2015 року постановою Кабінету Міністрів України № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основаним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» були внесені зміни до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067, які змінили порядок видачі документів дозвільного характеру у сфері реклами.
У зв’язку з цим, керуючись Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» був підготовлений відповідний проект рішення Переяслав-Хмельницької міської ради, відповідно до якого планується привести положення Переяслав-Хмельницької міської «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому»до прийнятої постанови та діючого законодавства України.
2. Цілі державного регулювання.
Проект рішення розроблено з метою приведення у відповідність нормативно-правових актів органу місцевого самоврядування до вимог законодавства України, збільшення надходжень до міського бюджету від плати за місця розміщення рекламних засобів.
3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення визначених цілей.
Перша альтернатива - залишити дану ситуацію без змін.
Дана альтернатива є неприйнятною у зв'язку з тим, що не виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основаним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» є прямим порушенням чинного законодавства та прав і інтересів суб’єктів господарювання. Зокрема, положення постанови спрямовані на спрощення процедури оформлення документів дозвільного характеру у сфері реклами та скорочення строків їх отримання.
Друга альтернатива - прийняття запропонованого регуляторного акта.
Прийняття запропонованого проекту рішення забезпечить виконання законодавства України та дотримання інтересів суб’єктів господарювання.
4. Механізми та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми.
Для розв'язання проблеми зазначеної в розділі 1 цього Аналізу пропонується прийняти Переяслав-Хмельницькою міською радою рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому».
5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.
У разі неприйняття даного проекту процедура оформлення документів дозвільного характеру у сфері реклами залишиться довготривалим процесом.
6. Аналіз вигоди та витрат.

Сфера впливу Вигоди Витрати
Інтереси органів місцевого самоврядування Спрощення процедури оформлення документів дозвільного характеру у сфері реклами, що зменшить матеріально-технічні витрати, затрати робочого часу та призведе до збільшення бюджету. відсутні
Інтереси громадськості Спрощення процедури оформлення документів дозвільного характеру у сфері реклами та скорочення строків їх отримання. відсутні
7. Строк дії регуляторного акта.
Запропонований проект регуляторного акту запроваджується на довгостроковий термін дії або до прийняття нових нормативних актів.
У разі потреби, до нього вноситимуться зміни за підсумками аналізу відстеження результатів його дії.
8. Показники результативності регуляторного акта.
Результативність даного проекту регуляторного акту буде відстежуватись на підставі заяв суб’єктів господарювання щодо оформлення документів дозвільного характеру у сфері розміщення зовнішньої реклами (прийнятих рішень органами місцевого самоврядування) та загальної суми надходжень до бюджету міста.
9. Заходи з відстеження результативності.
Відстеження результативності проекту розпорядження здійснюватиметься на підставі порівняння даних за показниками, визначеними у пункті 8 цього аналізу.
Базове відстеження результативності регуляторного акта буде проведено до набрання чинності запропонованого проекту регуляторного акта.
Повторне відстеження результативності дії акта буде проведено через рік з дня видання регуляторного акта.

 

АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА
 проекту рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради

 

"Про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час в місті Переяславі-Хмельницькому"

________________________________________________

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Переяслав-Хмельницької міської ради “Про затвердження регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради”

 

 

___________________________________

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
щодо проекту рішення виконавчого комітету
Переяслав – Хмельницької міської ради
«Про встановлення норм споживання водопостачання та водовідведення»

22.04.2016 року

_______________________________________________________________________________

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення Переяслав-Хмельницької міської ради

“Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване на території міста Переяслава-Хмельницького”

_________________________________________________________ 

 АНАЛІЗ
регуляторного впливу до проекту рішення сесії Переяслав-Хмельницької міської ради „ Про затвердження Положення про земельні торги в місті Переяслав-Хмельницький”

_____________________________________________________________________________________

 

 

 

Причіплений файлРозмір
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ « Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава - Хмельницького в новій редакції» (Оприлюднено 07.02.2017 р.)59.5 КБ
Аналіз регуляторного акту по алкоголю.docx20.49 КБ
Аналіз регуляторного впливу щодо проекту регуляторного акта «Про організацію та проведення виставково ярмаркової діяльності на території міста Переяслава-Хмельницького».doc95 КБ
Аналіз рег. впливу водопостач..doc43 КБ
Аналіз регуляторного впливу мін. сума орендного платежу.doc56 КБ
положення земторги м. Переяслав.doc82 КБ
аналіз положення.doc174.5 КБ
Регламент ЦНАП .doc71.5 КБ