ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення Перкеяслав-хмельницької міської ради Київської області «Порядок визначення та відшкодування Переяслав-Хмельницькій міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикорис


Представлений регуляторний акт передбачає підзаконне нормативно-правове врегулювання порядку визначення розміру збитків, заподіяних територіальній громаді міста Переяслав-Хмельницького внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.
Зазначений проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднений на сайті міста Переяслава-Хмельницького www.rada.phm.org.ua (регуляторна політика).
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються розробником проекту регуляторного акту – юридичним відділом виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради – протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради:
- на поштову адресу: 08400, вул. Б.Хмельницького, 27/25, м.Переяслав-хмельницький Київської області, юридичний відділ виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, 5-13-49