Про затвердження Річної національної програми співробітництва Україна – НАТО на 2012 рік


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 273/2012 «Про затвердження Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2012 рік»
З метою реалізації положень Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", зокрема в частині продовження конструктивного партнерства з Організацією Північноатлантичного договору з усіх питань, що становлять взаємний інтерес, виконання рішень, прийнятих під час засідань Комісії Україна - НАТО 4 квітня 2008 року у м. Бухаресті та 3 грудня 2008 року у м. Брюсселі, відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:
1. Затвердити Річну національну програму співробітництва Україна - НАТО на 2012 рік (далі - Річна національна програма), що додається.
2. Кабінету Міністрів України:
розробити та затвердити у місячний строк план заходів із виконання у 2012 році Річної національної програми;
забезпечити координацію діяльності міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з реалізації Річної національної програми.
3. Центральним органам виконавчої влади за участю інших державних органів готувати та подавати щоквартально до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінету Міністрів України - звіти, а Міністерству закордонних справ України - інформацію про стан реалізації плану заходів із виконання у 2012 році Річної національної програми для подальшого інформування Президента України.
4. Державному комітету телебачення і радіомовлення України, Міністерству закордонних справ України, іншим центральним органам виконавчої влади забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати реалізації у 2012 році Річної національної програми.
5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

19 квітня 2012 року № 273/2012