Координаційна рада з питань відбору проектівПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

                                                                        від « 30 » червня 2015 р. № 76/7-10

м. Переяслав-Хмельницький

Про «Координаційну раду з питань конкурсного відбору проектів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для участі у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

З метою забезпечення виконання Угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Переяслав-Хмельницькою міською радою від 25 травня 2015 року, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :
1. Утворити Координаційну раду для проведення конкурсного відбору мікропроектів поданих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) міста Переяслава-Хмельницького для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у складі, згідно з додатком 1.
2. Затвердити положення про Координаційну раду з питань конкурсного відбору проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків для участі в Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», згідно з додатком 2.
3. Відділу інформації у тижневій термін з моменту прийняття розпорядження забезпечити його оприлюднення на офіційному сайті міської ради.
4. Призначити відповідальною особою за роботу Координаційної ради Муніципального координатора Устич Наталію Миколаївну – начальника управління економіки.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Погорелого М.А..

                                  Міський голова                         Т.В. Костін

 

Причіплений файлРозмір
1 Додаток 1_склад координаційної ради.docx13.3 КБ
2 Додаток 2_ Положення про координаційну раду.docx16.05 КБ