Про створення Переяслав-Хмельницького міського штабу з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 25 березня 2014 року                 № 21/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Про створення Переяслав-Хмельницького
міського штабу з питань надання соціальної
та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям,
які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям

На виконання розпорядження голови Київської обласної адміністрації від 18.03.2015 №74 «Про питання надання у Київській області соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям», листа служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації від 27.02.2015 №388/01-20 «Про порядок підготовки документів», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Створити Переяслав-Хмельницький міський штаб з питань надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям (далі - штаб), згідно з додатком.
2. Членам міського штабу:
2.1.Забезпечити у межах повноважень надання первинної соціальної та правової допомоги, зокрема інформації, консультацій і роз’яснень з соціальних та правових питань, у разі звернення осіб про надання такої допомоги під час особистого прийому або за телефонами: (04567) 5-53-86, (04567) 5-13-49.
2.2. Щомісячно брати участь у засіданнях міського штабу для узагальнення обліку звернень, систематизації роботи та вирішення питань, що виникли у процесі надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції та їх сім’ям.
3. Інформаційному відділу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження відповідно до чинного законодавства.
4. Службі у справах дітей виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради щомісяця, до 20 числа, надавати на адресу служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації узагальнену інформацію щодо надання допомог.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Губенко В.В.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
Причіплений файлРозмір
Завантажити додаток.docx15.04 КБ
21/7-10