Про надання дозволу ФОП Бранцю О.С. на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


12п-14
Проект
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
Від 28 липня 2011р.                                                          № 12п-14
 
м. Переяслав-Хмельницький
 
Про надання дозволу ФОП Бранцю О.С.
на розміщення обєктів зовнішньої реклами
в м. Переяславі-Хмельницькому
 
         Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Бранця Олега Сергійовича з проханням надати дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бігборди) в м. Переяславі-Хмельницькому по вул. Богдана Хмельницького (біля зупинки громадського транспорту ДНЗ №7), по вул.Богдана Хмельницького (навпроти магазину «Технобудмаркет»), по вул.Богдана Хмельницького (біля багатоквартирного будинку №48), по вул.Богдана Хмельницького (поворот на вул. Літописну), на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Бранцю Олегу Сергійовичу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бігборди) в м.Переяславі-Хмельницькому по вул.Богдана Хмельницького (біля зупинки громадського транспорту ДНЗ №7), по вул. Богдана Хмельницького (навпроти магазину «Технобудмаркет»), по вул. Богдана Хмельницького (біля багатоквартирного будинку №48), по вул. Богдана Хмельницького (поворот на вул. Літописну)       терміном на п’ять років.
         2. Зобов’язати ФОП Бранця О.С.:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єктів зовнішньої реклами (далі ОЗР);               
         - місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
         - після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
         3. Попередити  ФОП Бранця О.С. про те, що:
         - не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
          - в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.   
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.
             
             
                    Міський голова                                              О.Г.Шкіра

Коментарі

Бігборди

Правельне рішення. Місто потрібно розвивати.