65 сесія міської ради VI скликання від 30 жовтня 2014 року


30 жовтня в залі засідань міської ради міський голова міста Переяслава-Хмельницького Тарас Костін провів засідання 65-ї сесії міської ради шостого скликання, під час якого депутати заслухали інформацію виконуючого обов’язки Переяслав-Хмельницького міжрайпрокурора Дениса Радійчука про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності міжрайпрокуратури у м. Переяславі-Хмельницькому у 2014 році,

інформацію начальника міського відділу ГУ МВС України в Київській області Валентина Токарського про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Переяслав-Хмельницького МВ ГУ МВС України у Київській області у 2014 році, внесли зміни до Програми розвитку системи освіти м. Переяслава-Хмельницького на 2011-2014 роки, до Комплексної програми розвитку культури міста Переяслава-Хмельницького на 2011-2015 роки, до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Переяслава-Хмельницького на 2014 рік, до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Переяславі-Хмельницькому, до Регламенту Переяслав-Хмельницької міської ради, до бюджету міста Переяслава-Хмельницького на 2014 рік, затвердили звіт виконання бюджету міста за 9 місяців 2014 року. Міський голова поінформував депутатів про обсяг робіт, виконаних в ході підготовки до опалювального сезону, а начальник фінансового управління Юлія Жарко прозвітувала про використання коштів цільового фонду соціально-економічного та культурного розвитку міста. Решта питань порядку денного будуть розглянуті під час другого пленарного засідання сесії протягом наступного тижня.

06 листопада у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради міський голова Тарас Костін провів друге пленарне засідання чергової шістдесят п'ятої сесії Переяслав-Хмельницької міської ради шостого скликання, під час якого депутати продовжили розгляд земельних питань, зменшили статутний капітал та затвердили статут Комунального підприємства «Редакція газети «Переяславська рада» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області у новій редакції, розглянули питання про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2011 № 10-18-VI «Про створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг у частині вивезення побутових відходів на території м. Переяслава-Хмельницького» та затвердження нового складу конкурсної комісії на право надання послуг з вивезення побутових відходів на території м. Переяслава-Хмельницького, про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Переяславі-Хмельницькому у 2014 році, про позбавлення звання Почесного громадянина міста Толочка П.П. та ряд інших питань.

 

Причіплений файлРозмір
Завантажити рішення 1 пленарного засідання.rar3.3 MБ
Завантажити перелік рішень 1 пленарного засідання.doc358 КБ
Завантажити перелік рішень ІІ пленарного засідання.doc94.5 КБ
Завантажити рішення ІІ пленарного засідання.rar6.51 MБ