25 сесія міської ради VI скликання від 31 травня 2012 року


 31 травня в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулось пленарне засідання чергової двадцять п'ятої сесії міської ради, яке провів міський голова Олександр Шкіра.

У роботі сесії взяли участь секретар міської ради Олексій Дикий, заступник міського голови Наталія Чорна, керуюча справами міськвиконкому Тетяна Швидка, депутати міської ради, керівники підприємств, установ, організацій, керівники комунальних служб міста, начальники управлінь, відділів та служб міської ради, представники засобів масової інформації.

На засіданні депутати міської ради затвердили виконання бюджету м. Переяслава-Хмельницького за І квартал 2012 року, Програму землеустрою щодо освоєння, використання та охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності і проведення інвентаризації земель на території м. Переяслава-Хмельницького Київської області на 2012-2015 роки за рахунок коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VІ скликання від 29.12.2011 № 12-18-VІ “Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2012 рік”, передачу видатків на виконання делегованих повноважень Переяслав-Хмельницькій районній раді. розробку Генерального плану забудови міста Переяслава-Хмельницького., «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Переяслава-Хмельницького», хід виконання Комплексної Програми розвитку культури міста Переяслава-Хмельницького на 2011-2015 роки за 2011 рік. про внесення змін до Положення про звання Почесного громадянина міста Переяслава-Хмельницького. про звіт постійної комісії Переяслав-Хмельницької міської ради з питань розвитку підприємництва, земельні питання, затвердження положення про архівний відділ виконавчого комітету міської ради, внесення доповнень до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради від 14.05.2010 №03-40-V «Про підтвердження членства Переяслав-Хмельницької міської ради у добровільному об'єднанні органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», про щомісячну доплату до посадових окладів керівників навчальних закладів та методистів міського методичного кабінету, заслухали інформацію щодо будівництва об´єктів на земельній ділянці, переданій в оренду ПП «Стевія БМ» та про роботу Переяслав-Хмельницької ОДПІ по питаню наповнення бюджету міста.

Причіплений файлРозмір
Реєстрація рішень 25 сесії422 КБ
Рішення 25 сесії міської ради9.84 MБ