Про вивчення питання будівництва соціального житла Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційною конторою


96-12-VI

Про вивчення питання будівництва соціального житла Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційною конторою

 

Розглянувши заяву начальника Переяслав-Хмельницької житлово-експлуатаційної контори Долгоносова М.К. про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки, що знаходиться в м. Переяславі-Хмельницькому по вул. Артема в постійне користування, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 42, 92, 123 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доручити відділам та управлінням міської ради:
1.1. розробити програму будівництва соціального житла в м.Переяславі-Хмельницькому та подати її на розгляд сесії міської ради для подальшого розгляду питання надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі.
1.2. підготувати відповідні зміни в програму соціально-економічного та культурного розвитку м.Переяслав-Хмельницького та винести на розгляд чергової сесії міської ради.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та постійну комісію з питань земельних відносин.

Міський голова

О.Г. Шкіра