Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо укладання договору оренди земельної ділянки ПП Агрофірмі «Борисівська»


91-12-VI

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо укладання договору оренди земельної ділянки ПП Агрофірмі «Борисівська»

Розглянувши матеріали технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку, що знаходиться в м. Переяславі-Хмельницькому по вул. Нахімова,1-а керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтями 12,93,124 Земельного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити матеріали технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку, що належить ПП Агрофірмі «Борисівка», площею 0,6564га, під виробничою базою в межах м. Переяслава-Хмельницького по вул. Нахімова,1-а та передати її в оренду терміном на 5 років.
2. ПП Агрофірма «Борисівка» укласти з Переяслав-Хмельницькою міською радою договір оренди земельної ділянки та зареєструвати його у відповідності з порядком державної реєстрації договорів оренди землі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 р №1088.
3. У разі не виконання вимог п.2 цього рішення, визнати його таким.ю що втратило чинність.

 

Міський голова

О.Г.Шкіра