Про використання Переяслав-Хмельницьким РП ЗАТ «АЕС «Київобленерго» земельних ділянок під об’єктами електроенергетики


19-09-VІ

 Про використання Переяслав-Хмельницьким РП ЗАТ «АЕС «Київобленерго» земельних ділянок під об’єктами електроенергетики

 19-09-VІ

 Розглянувши звернення депутата Переяслав-Хмельницької міської ради Якименка О.І. щодо використання земельних ділянок під об’єктами електроенергетики, враховуючи відсутність надходжень до міського бюджету від Переяслав-Хмельницького РП ЗАТ «АЕС «Київобленерго» за використання земельних ділянок міста, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Запросити на чергову сесію Переяслав-Хмельницької міської ради керівників ЗАТ «АЕС «Київобленерго» та Переяслав-Хмельницького РП ЗАТ «АЕС «Київобленерго».

2. Переяслав-Хмельницькому РП ЗАТ «АЕС «Київобленерго» в 20-денний термін надати інвентаризаційну відомість об’єктів електроенергетики в м. Переяславі-Хмельницькому, які встановлені на землях комунальної власності м.Переяслава-Хмельницького.

3. Управлінню економіки та євроінтеграції міської ради підготувати проект договору для  подальшого укладання з ЗАТ «АЕС «Київобленерго».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку та постійну комісію з питань бюджету та фінансів.

 

Міський голова                                                                              О.Г. Шкіра