Про надання в оренду зупинки громадського транспорту по вул. Героїв Дніпра, позиція 7


15-09-VІ

    Про  надання в оренду зупинки громадського транспорту по вул. Героїв Дніпра, позиція 7

 

   15-09-VІ

   

   Розглянувши    протокол   конкурсної (орендної) комісії від 15 березня 2011 року,  яка діє відповідно до Положення про конкурсну (орендну) комісію  та  порядку проведення  конкурсу   на  право  оренди  майна  комунальної   власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького,  затвердженого рішенням міської ради від 22.12.2008 р. № 17-26-V,  щодо  надання  в оренду зупинки  громадського транспорту по вул. Героїв Дніпра, позиція 7 ФОП Захарченку Станіславу Григоровичу, заяву ФОП Захарченка Станіслава Григоровича, відповідно до  Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності   територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, затвердженого рішенням  Переяслав-Хмельницької міської  ради від 22 грудня  2008 року № 16-26-V, керуючись п. 5 ст. 60  Закону   України  «Про  місцеве   самоврядування   в  Україні»   Переяслав-Хмельницька міська рада

      

                                       В И Р І Ш И Л А :            

            

1. Надати в оренду зупинку громадського транспорту „Ефіроолійний завод”, що знаходиться за адресою: вул. Героїв Дніпра, позиція 7, без проведення конкурсу, за одноосібним зверненням , на підставі рішення конкурсної комісії ФОП  Захарченку Станіславу Григоровичу, розмір орендної плати  за згодою сторін становить  200  грн.

2. До завершення робіт з модернізації зупинки, що передається в оренду, але не більше як на шість місяців, встановити розмір орендної плати на рівні стартової ціни у розмірі 67,05 грн. на місяць.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності та земельних відносин.

   

       Міський голова                                            О.Г.Шкіра