Про внесення доповнення до рішення міської ради від 28.12.2007 р. № 302-15/2-V «Про затвердження Переліку нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста на праві комунальної власності та підлягає передачі в користування..


12-12-VI

Про внесення  доповнення  до  рішення міської ради  від    28.12.2007 р.  № 302-15/2-V    «Про  затвердження  Переліку   нерухомого  майна, що належить територіальній   громаді міста на праві  комунальної  власності  та підлягає  передачі в користування  на умовах оренди або позички» 

12-12-VI 

 З метою  ефективного використання комунального майна, сприяння  розвитку малого підприємництва в місті, враховуючи звернення  підприємців   міста   щодо   оренди   приміщення колишньої котельні по вул. Б.Хмельницького, 204-б, яке в даний час не використовується, керуючись п.  5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  Переяслав-Хмельницька міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Додатково включити до Переліку нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста  на праві комунальної власності та підлягає передачі в користування на умовах оренди або позички» наступний об’єкт:

- приміщення колишньої котельні, площею 146 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Б.Хмельницького, 204-б.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності .

Міський голова                                                                         О.Г.Шкіра