Про розгляд заяви Бурчика Сергія Григоровича щодо автобусної зупинки по вул. Б.Хмельницького, біля автовокзалу


104-14-VI

Про розгляд заяви Бурчика Сергія Григоровича щодо автобусної зупинки по вул. Б.Хмельницького, біля автовокзалу

104-14-VI
Розглянувши заяву Бурчика Сергія Григоровича про прийняття в комунальну власність міста МАФ (міської автобусної зупинки, площею 9 кв.м. по вул. Богдана Хмельницького, біля автовокзалу), встановленої ним за власні кошти на підставі рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради від 23.03.2006 за № 124-03 , беручи до уваги те, що земельна ділянка під вказану зупинку не виділялась, встановлена мала архітектурна форма не має естетичного вигляду, в даний час не відповідає ескізним проектам міських автобусних зупинок, затвердженим архітектурною радою (протокол № 4-1-1 від 26.10.2009 року), керуючись ст. 26 та п. 9 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Скасувати рішення виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради від 23.03.2006 за № 124-03 «Про розгляд заяви гр. Бурчика С.Г.»
2. Зобов’язати Бурчика Сергія Григоровича в 10-ти денний термін після прийняття цього рішення демонтувати та забрати з даної території встановлену ним МАФ (міську автобусну зупинку, площею 9 кв.м. по вул. Богдана Хмельницького, поблизу автовокзалу).
3. Попередити Бурчика Сергія Григоровича, що в разі невиконання п. 2 даного рішення, мала архітектурна форма буде демонтована Переяслав-Хмельницьким виробничим управлінням комунального господарства.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра