Про виконання у 2010 році «Програми зайнятості населення міста Переяслав-Хмельницького на 2010-2011 роки»


05-09-VІ

 Про виконання у 2010 році «Програми зайнятості населення міста Переяслав-Хмельницького на 2010-2011 роки»

 

05-09-VІ

 

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Гущі М.В. та директора міськрайонного центру зайнятості Нижник Л.М. про хід виконання Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки, відповідно  до вимог закону “Про зайнятість населення” та  керуючись ст.25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

        1.Інформацію про хід виконання Програми зайнятості населення міста Переяслав-Хмельницького на 2010-2011 роки взяти до відома.

        2.Вважати, що одним із головних завдань виконавчого комітету, підприємств, установ та організацій є забезпечення виконання заходів Програми щодо продуктивної зайнятості населення шляхом нарощування обсягів виробництва, збереженню існуючих і створенню нових робочих місць та розвитку підприємництва, а також удосконалення  соціального захисту і соціального страхування на випадок безробіття.

      3.Рекомендувати керівникам установ, підприємств та організацій міста незалежно від форм власності забезпечити додаткові гарантії щодо працевлаштування громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

     4.Управлінню праці  та соціального захисту населення міської ради, міськрайоннному центру зайнятості здійснювати координацію робіт щодо виконання Програми.

     5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку.

 

      Міський голова                                             О.Г.Шкіра