Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стан погашення заборгованості зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування


04-14-VI

Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стан погашення заборгованості зі сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування

04-14-VI

 

Заслухавши інформації щодо стану наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стану погашення заборгованості підприємств-боржників міста, враховуючи те, що станом на 01.08.11 року у місті заборгованість зі сплати внесків становить 5904,2 тис.грн., з них найбільші суми боргу мають: ДСП ГСЦУ – 771,5 тис.грн., ЗАТ „Переяслав-Хмельницький хлібозавод” – 652,2 тис.грн., ДП „Торговий Дім „Точмаш” – 89,7 тис.грн., ТОВ „Фідес” – 47,2 тис.грн., ВАТ „Будівельник-14” – 66,2 тис.грн (заборгованість по пільгових пенсіях) та на виконання доручення голови Київської ОДА від 06.06.2011 року щодо погашення заборгованості зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та керуючись ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію щодо стану наповнення бюджету Пенсійного фонду України та стану заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування підприємств-боржників міста прийняти до відому.
2. На засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості і виплати заробітної плати, пенсій та стипендій продовжити звітування керівників і головних бухгалтерів підприємств, що мають борги до Пенсійного фонду, згідно графіків погашення заборгованості.
3. Запровадити практику систематичного розгляду на засіданнях зазначеної комісії питань щодо обсягів стягнення відділом ДВС заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду.
4. З метою координації дій щодо стягнення боргів на користь Пенсійного фонду України, щоквартально проводити спільні наради за участю першого заступника міського голови Бурдоноса В.В., представників управління Пенсійного фонду України у місті Переяслав-Хмельницькому, ОДПІ, відділу Державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції.
5. На черговому засіданні комісії з питань погашення заборгованості заслухати:
- керівника ЗАТ „Переяслав-Хмельницький хлібозавод” Куценка В.П. про стан заборгованості до Пенсійного фонду України в сумі 652,2тис.грн.,
- керівника ДСП „ГСЦУ” Палатай В.О. про стан заборгованості до Пенсійного фонду України в сумі 771,5 тис.грн.,
- керівника ДП „Торговий дім „Точмаш” ВАТ „Завод „Точмаш” Григор’єва М.В. про стан заборгованості до Пенсійного фонду України в сумі 89,7 тис.грн.,
- керівника П-ва „Переяслав-Хмельницький Агрокоопвиробник” Коржика Ю.П. про стан заборгованості до Пенсійного фонду України в сумі 53,6 тис.грн.,
- керівника ТОВ ”Фідес” Мисан С.В. про стан заборгованості до Пенсійного фонду України в сумі 47,2 тис.грн.,
- керівнику ВАТ „Будівельник -14” Живодеру В.А про стан заборгованості до Пенсійного фонду України в сумі 66,2 тис.грн.
5. Представникам міського управління соціального захисту населення, ОДПІ, управління ПФУ у м. Переяславі-Хмельницькому проводити рейди-перевірки підприємств та приватних підприємців з метою легалізації тіньової зайнятості населення та за результатами рейдів проводити щомісячні засідання комісії по легалізації тіньової зайнятості населення.
6. Керівнику ВДВС м.Переяслав-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району Соколову Г.О. забезпечити максимальне стягнення боргів по виконавчих провадженнях на користь Пенсійного фонду.
7. Начальнику управління Пенсійного Фонду України Петручені Т.М.:
7.1. Вжити, передбачених законодавством , заходів щодо стягнення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України з платників-боржників та заходів адміністративного впливу щодо їх керівників.
7.2. Забезпечити дієвий контроль за повнотою і своєчасністю надходження коштів до бюджету управління та погашенням підприємствами боржниками недоїмки внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до затверджених графіків погашення боргу.
7.3. Продовжити позовну роботу щодо стягнення заборгованості платежів до Пенсійного фонду, в тому числі боргів з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, забезпечити своєчасне та в повному обсязі подання позовних заяв до суду.
7.4. Інформувати міську раду про стан погашення заборгованості щоквартально до 10 числа наступного місяця, що настає за звітним періодом.
8. Проводити щомісячні засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій та стипендій.
9. ЗМІ разом з управлінням Пенсійного фонду України у місті Переяслав-Хмельницькому продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працюючого населення міста щодо умов набуття необхідного страхового стажу для призначення пенсій.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра