Благоустрій 2013


Щороку весна приносить із собою не тільки відродження природи, а й чимало роботи. Із таненням снігу відкривається неприваблива картина сміття у дворах, на вулицях, у місцях масового відпочинку. Прийшов час традиційного весняного прибирання міста.
Розпорядженням міського голови з 11 березня оголошено двомісячник благоустрою у місті Переяславі-Хмельницькому, передбачені заходи, які необхідно виконати всій нашій громаді. В місті утворений штаб з питань організації проведення благоустрою, який координує дану роботу та залучає до її виконання громадськість, учнівську та студентську молодь. Про хід нашої спільної роботи ми обов’язково будемо повідомляти громадян через засоби масової інформації та новини на сайті міської ради.
20 квітня до Дня довкілля в країні оголошено акцію «Зробимо Україну чистою!».
Запрошуємо установи, організації та підприємства всіх форм власності, політичні партії та громадські організації, депутатів міської ради, всіх, хто небайдужий до проблем рідного міста, до спільної роботи з прибирання вулиць та прилеглих територій, озеленення та виконання інших робіт з благоустрою. Зеленим і квітучим стане наше місто, коли кожний посадить хоч одне дерево, декоративний кущ чи квітку.
18-20 квітня в місті оголошується проведення акції з благоустрою «День чистого міста».
Турбота про чистоту рідного міста є найкращим проявом любові до нашого спільного дому. Адже чистота починається з власного двору, прибудинкової території, спортивних і дитячих майданчиків, парків та скверів. Українці по всьому світу славляться вмінням естетично упорядковувати, створювати затишок своїх жител, де б вони не жили. Чистота і порядок завжди були основою менталітету українства, тож наш обов’язок - зберегти і облагородити наше славне історичне місто Переяслав-Хмельницький! Пам’ятайте, що красиве та затишне місто - це чисте місто! Тож давайте подбаємо про його благоустрій разом!
Будьмо господарями свого краю! Тут жити нам і нашим дітям!


З повагою,
міський голова міста Переяслава-Хмельницького                       Олександр Шкіра