Благоустрій 2012


Згідно з розпорядженням міського голови від 07.03.2012 № 43/7-09 з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, упорядкування, озеленення міста з 12 березня 2012 року по 14 травня 2012 року у місті Переяславі-Хмельницькому оголошено проведення щорічного двомісячника благоустрою.
Заходи, що передбачені розпорядженням, включають низку робіт, які необхідно виконати всій нашій громаді: жителям міста, керівникам і працівникам підприємств, установ та організацій.

Заплановано організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг, виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, упорядкування павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.
Розпорядженням передбачено здійснити прибирання закріплених територій, відремонтувати лавочки, побілити бордюри, завершити вивезення стихійних сміттєзвалищ, привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, міський меморіальний комплекс та братські могили, інші об’єкти благоустрою.
В місті утворений штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою, який координує роботу з благоустрою, залучає до її виконання громадськість, учнівську та студентську молодь.
У рамках двомісячника проводиться акція «Посади своє дерево».
Про хід нашої спільної роботи ми обов’язково будемо повідомляти громадськість через засоби масової інформації, на сайті міста.
Також повідомляємо, що відповідно до чинного законодавства фізичні та юридичні особи за неналежний санітарний стан на закріплених та прилеглих територіях будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Шановні громадяни!
Штаб з благоустрою і я особисто звертаюся до вас з наполегливим проханням взяти участь у міському двомісячнику благоустрою, прибрати закріплені та прилеглі території. Будьмо господарями свого краю! Посадимо дерева, кущі, квіти на клумбах, і не тільки в себе у дворі, а й поблизу нього. Буде милуватися око, а душа отримає задоволення.
Українці по всьому світу славляться умінням естетично упорядковувати, створювати затишок своїх жител, де б вони не жили. Чистота і порядок завжди були основою менталітету українства, а в нашому обов’язку - зберегти і облагородити історичне місто Переяслав-Хмельницький!
Пам’ятайте, що красиве місто - це чисте місто! Тож приберемо його разом!
Нам тут жити!

З повагою, міський голова
міста Переяслава-Хмельницького Олександр Шкіра