Красиве місто – це чисте місто


Проблема  вивозу, утилізації та переробки сміття знову зайняла чільне місце. Місто потопає у звалених купах листя, поліетиленових пакетів, мішків зі сміттям.

У попередніх випусках газети ми вже зверталися до наших громадян з проханням допомогти нам у вирішенні цієї проблеми, давали інформацію про вивіз твердих побутових відходів і утилізацію листя і бур’яну у власних садибах.
Та ми знову бачимо, що по всьому місту наші мешканці винесли до доріг все, що було на власних городах і в садах!
Громадяни можуть звинувачувати міську владу у бездіяльності, ми можемо оправдовуватись, що у нас стара вантажна техніка, дорогі паливно-мастильні матеріали, складнощі з наповненням бюджету і все інше. Справа в іншому.
Служби, працівники, техніка, що вивозить сміття, можуть працювати (і працюють!) щодня. Але їх не вистачить: нові звалища з’являються на місці старих, на нових місцях – і все повторюється!
Господарем повинен бути кожний.  Не тільки в себе у дворі, а й поблизу нього. Подивитися господарським оком. Не підкидати сміття сусіду, не викидати відходи на вулицю, а, зрештою, почути і побачити проблему не тільки біля себе, а й в загальноміському масштабі, і виконати все те, чого вимагає чинне законодавство, людська мораль і совість, яка просто необхідна громадянину і патріоту рідного міста.  
І ще раз хочемо настійливо наголосити на тому, що  вивозяться побутові відходи відповідно до графіка в зазначений для мікрорайону день.
                                                         
                                                              ГРАФІК
ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВОГО СМІТТЯ ВІД ЖИТЕЛІВ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ
 
1.
 
 
Кожний перший четвер місяця
Вивозиться сміття з території міста, що розташована на південь від вул. Б.Хмельницького (лагерний масив, площа Переяславської Ради, Андруші).
2.
Кожний другий четвер місяця
Вивозиться сміття з території міста, що розташована на північ від вул. Б.Хмельницького (ЗОШ № 7, ЗОШ № 3, ЗОШ № 6,Солонці).
 
 
3.
Кожний третій четвер місяця
Вивозиться сміття з території міста мікрорайонів Трубайлівка та Борисівка.
4.
Кожний четвертий четвер місяця
Вивозиться сміття з території міста мікрорайону Підварки
 
У разі  винесення побутових відходів у інші дні ви створюєте стихійні сміттєзвалища, чим порушуєте Правила благоустрою міста.
За порушення державних стандартів, норм  і правил у сфері благоустрою населених пунктів,  правил благоустрою територій населених пунктів ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачена відповідальність  у вигляді накладення штрафу на громадян  від  двадцяти (340 грн.) до  вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб,  громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від   п'ятдесяти (850 грн.)  до   ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Шановні мешканці! Не забруднюйте рідне місто! Виносьте побутове сміття  в день вивозу (зранку у четвер, що відведений для Вашого мікрорайону) в зав’язаних мішках !
 Пам’ятайте: красиве місто – це чисте місто!
 
 
 
З повагою, міський голова
міста Переяслава-Хмельницького                             Олександр Шкіра