День міста


 В ці чудові вересневі дні, коли пензель осені торкається зелених скронь землі славний Переяслав-Хмельницький відзначає День міста!
Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями, неповторною душею і славною історією.


Ми щиро вдячні всім переяславцям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, всім тим, хто пройшовши війну, голод, розруху не зломився, не втратив віри, та продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.
Вітаємо молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому! Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.
Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду! З Днем міста!