Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у першому півріччі 2013 року


 Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 21.12.2012 року № 560 «Про упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації» та з метою забезпечення державних гарантій та конституційних прав дітей у Київській області, з метою забезпечення повноцінного і якісного оздоровлення та відпочинку дітей Переяслава-Хмельницького, у місті організовано оздоровчу кампанію 2013 року.
В рамках реалізації заходів, визначених дорученням голови облдержадміністрації від 27.06.1 3 №71-1 «Про хід оздоровчої кампанії дітей Київської області влітку 2013 року», з метою розроблення та втілення в життя заходів, спрямованих на поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного здоров’я дітей було прийнято розпорядження міського голови від 18.05.2013 №120/7-09 «Про проведення в місті відпочинку та оздоровлення дітей у 2013 році».
У травні цього року було створено робочу групу з питань підготовки та оздоровлення дітей влітку. Робочою групою складено кошторис витрат на організацію відпочинку та оздоровлення дітей ЗОШ міста, проведено наради, тренінги з питань підготовки до оздоровчої кампанії 2013; проведено комплексну перевірку готовності закладів освіти до початку оздоровчої кампанії та організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей; 24.05.2013 року проведено розширене засідання за участю санітарно-епідеміологічної служби, центральної районної лікарні, директорів шкіл щодо забезпечення організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням. Зокрема, проведено навчання медичного персоналу, інструктаж з охорони життя та здоров’я дітей, доведено до відома перелік документів, необхідних для відкриття й організації пришкільних таборів з денним перебуванням. Також було вжито заходи щодо належного медичного обслуговування дітей, профілактики захворюваності, матеріально – технічного забезпечення медичних пунктів, збагачення харчування дітей в дитячих оздоровчих закладах вітамінами, біологічно активними домішками, організовано нагляд за якістю питної води. Забезпечено супровід медичними працівниками організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення. Організовано підготовку студентської молоді для роботи в таборах з денним перебуванням та вжито заходи щодо забезпечення громадського порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей.
Фінансове забезпечення оздоровчої кампанії 2013року станом на 01.07.2013: 155000грн бюджетних коштів; 23.497грн залучених (батьківських) коштів.
Таким чином, станом на 01.07.2013року в місті оздоровлена 1201 дитина. Зокрема, у 8-ми міських пришкільних таборах з денним перебуванням оздоровилося 1000 школярів. За сприяння Київської обласної державної адміністрації путівки отримали 36 дітей, фонду соціального страхування – 6, центральної районної лікарні – 130, у наметових містечках відпочили – 35дітей.

Крім того, ВФСТ «Колос» планує здійснювати оздоровлення дітей та підлітків працівників агропромислового комплексу України. Для цього здійснено реєстрацію відокремленого підрозділу ПОГНСБ «Переяславль» ВФСТ «Колос» АПК України «Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка», який розпочне свою роботу з 26 липня 2013 року. За зміну будуть оздоровлені 150 осіб, тривалість зміни – 21 день, вартість путівки складає – 2600 грн. На даний час підприємство проводить ремонтні роботи у дерев’яних корпусах та їдальні.

 

Міський голова О.Г.Шкіра