Рідне місто - райський куточок


 Шановні жителі Переяслава-Хмельницького!

Не дивлячись на літню спеку та сезон відпусток, змушений звернутись до усіх громадян, керівників підприємств, установ та організацій міста, керівників релігійних громад міста по новому поглянути на питання благоустрою та зайнятись зараз клопотами щодо послідовного та дбайливого прибирання території міста.


28 липня 2013 року разом з усією країною ми будемо відзначати величну історичну дату – 1025 років Хрещення Київської Русі. Тож, прошу в останні дні, що залишились у підготовці до цього свята, активізувати свої зусилля і зробити все, щоб свято пройшло достойно. Просимо релігійні громади подбати про впорядкування територій біля храмів, місць захоронень, додатково роз’яснити вірянам та іншим жителям міста важливість прибирання власного подвір’я, присадибної ділянки.
Звертаюся до кожної сім’ї з проханням навести порядок у садибах і присадибних територіях, прибрати з вулиць будівельні матеріали, знищити бур’яни. Нехай кожен зробить біля себе і для себе «райський куточок».
Політичним і громадським організаціям рекомендуємо звернути увагу на пам’ятні місця в місті, зробити все можливе, щоб вони утримувались в зразковому порядку.
Роботи із санітарної очистки територій та благоустрою не є одномоментною акцією. Якщо дивитися на проблеми благоустрою поодинці, вони здаються неймовірно великими й неподоланними. Але гурт однодумців здатен зробити більше, ніж можна собі уявити.
Вірю, що разом ми зробимо Переяслав затишним та впорядкованим для всіх мешканців, привітним для гостей.


З повагою
Міський голова Олександр Шкіра