Діалог з громадою


Дорогі переяславці!
Презентуємо вам рубрику «Діалог з громадою» - для підтримки постійного прямого зв’язку з жителями і гостями нашого міста. Метою нашого спілкування я бачу взємну співпрацю на благо Переяслава-Хмельницького, його громади.
Усвідомлюючи неабияку роль засобів масової інформації в сучасному світі, хочу висловити своє бачення стратегії розвитку міста і чекаю ваших запитань, порад, коментарів.

Переяслав-Хмельницький сьогодні – це місто обласного значення, яке входить до складу Київської області, духовний, культурний та туристичний центр. І я щасливий тим, що завдання мого покоління полягає в тому, щоб, зберігаючи унікальне обличчя стародавнього міста, докласти всіх зусиль до його оновлення. Сучасна промисловіть, будівництво, освіта, культура, охорона здоров’я, торгівля, туризм, транспорт – ті галузі, що працюють нині більш як для 28 тисяч громадян міста та його гостей. Нова інфраструктура буде розвиватися і надалі. Робота підприємств «Костал Україна», «Захист», фабрик художніх виробів, реорганізація комунальних служб міста, залучення нових інвестицій, створення нових робочих місць будуть працювати на користь розвитку громади міста.
Екологічно чиста територія (Переяслав-Хмельницький вже кілька років поспіль за версією журналу «Фокус» має перше місце серед міст України) повинен слугувати жителям і гостям міста повною мірою. Це наполеглива праця всієї громади і відпочинок, відновлення природи і людини, її моральних рис та фізичного здоров’я.
Тому значна увага влади міста буде і надалі приділятися благоустрою міста, його озелененню, оновленню насаджень, вирішуватиметься проблема вивозу і перероблення твердих побутових відходів, облаштування доріг та тротуарів у місті. Будемо втілювати програму енергозбереження (починатимемо це в школах та дитячих садках). Розвиватиметься і туристична галузь. Це особливо важливо для нашого міста. Готельні комплекси, заклади ресторанного господарства і спортивні споруди найвищого рівня нам просто необхідні.
Міська влада глибоко переконана, що Переяслав-Хмельницький – це місто, розвиток якого неминуче має йти в ногу зі світовою цивілізацією. Треба якнайшвидше долати перешкоди і рухатися вперед. Тому, реалізовуючи принципи демократії, розвитку місцевого самоврядування, виконавча влада і депутатський корпус повинні працювати в одному напрямку для міста і особливо на користь громаді, не дивлячись на партійність кожного. Ми відповідальні перед громадою. Я завжди буду це повторювати. Впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо наш Переяслав містом добробуту для жителів і привабливим центром для туристів. Отже, з оптимізмом і надією дивлюсь у майбутнє та запрошую всіх до співпраці на благо сучасного міста і прийдешніх поколінь.
З повагою, міський голова
Олександр Шкіра