Енергоефективний будинок


Як зробити приватний дім енергоощадним? Як зменшити рахунки за комунальні послуги? Ці питання турбують Вас майже кожного дня? Тоді Вам стане у нагоді наш новий відеоролик та прості, але дієві поради.

Замінюйте лампи розжарювання на світлодіодні, використовуйте енергозберігаючу техніку, встановлюйте твердопаливний котел та утеплюйте свій будинку. До того ж, на ці заходи Ви зможете отримати компенсацію за державною програмою підтримки енергоефективності. Все це дозволить вашій родині економити до 70% на комунальних платежах.
Про те, які саме заходи з економії світла, води, газу, тепла варто впровадити у будинку, дивіться у відеоролику, створеному командою Проект USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" спільно з Держенергоефективності та Мінрегіоном.

Поширюйте це відео серед своїх друзів, знайомих, колег. Хай кожен замислиться: досить споживати енергоресурси понадміру, терпіти холод і вологість в приміщенні та марно витрачати сімейний бюджет на оплату комунальних послуг. Будьте енергоощадними і комфорт та тепло не покинуть Вашу оселю!