Команда Переяславщини посіла третє місце на обласних змаганнях з армрестлінгу

18 лютого в Переяславі-Хмельницькому на базі НЦК “Зустріч” відбувся чемпіонат Київської області з армспорту. Участь у змаганнях взяв 71 спортсмен (серед них 12 жінок) з Кагарлицького, Києво-Святошинського, Фастівського, Макарівського, Бориспільського, Броварського, Переяслав-Хмельницького районів, Ірпеня і Василькова.

– Змагання відбулися за сприяння Володимира Майбоженка, першого заступника голови Київської облради. Він також взяв на себе витрати з перевезення обладнання – професійних армстолів, які надав спортивний клуб “Барс”, – зазначив Віктор Сулима (28 років), який очолює Переяслав-Хмельницький міськрайонний філіал Київського обласного осередку Федерації армспорту України. Він же і тренує наших спортсменів.

Шестеро рукоборців із Переяславщини стали призерами чемпіонату. Викладач кафедри спортивних дисциплін та туризму нашого педуніверситету Вікторія Царук у ваговій категорії понад 70 кг здобула дві золоті нагороди – в боротьбі на ліву й праву руки. Її суперниця Ірина Чорнобай із Соснови, студентка нашого вишу, відповідно завоювала два “срібла”. Нагадаємо, що обидві спортсменки займаються сумо і привезли бронзові нагороди з цьогорічного чемпіонату Європи.

Серед чоловіків нашої збірної найкращий результат у Богдана Невмержицького (вагова категорія 90 кг) – 1 місце в боротьбі на праву руку і 2 місце – на ліву. Микола Дмитрук у цій же групі здобув дві “бронзи”. Віктор Сулима (категорія 85 кг) виборов “срібло” на ліву руку і “бронзу” на праву. Студент педуніверситету Микола Петров (категорія 80 кг) у боротьбі на ліву руку показав третій результат.

Також наше місто й район представляли Яна Міщенко, Віталій Касян, Артур Костюк, Антон Зеленський, Сергій Кукоба, Юрій Селезньов, Сергій Ладика, Микола Близнюк, Дмитро Сердюк, Юрій Василевський, Дмитро Васьківський.

Загалом у наших спортсменів – три золота, чотири срібла, чотири бронзи. Це дозволило збірній Переяславщини зайняти 3 місце в командному заліку. Перше – в спортсменів Києво-Святошинського району, друге – в рукоборців з Бориспільщини.

Призери отримали медалі, грамоти й подарунки від спонсорів. Зокрема, компанія “Голд лабс”, виробник спортивного харчування, за перше і друге місця вручала свою продукцію. А спортсменам, які зайняли третє місце, – сертифікати на 20% знижку на товари. Також ПП “Євросем” надало чашки для призерів.

На змаганнях чергував медпрацівник, але його допомога спортсменам не знадобилася.

Юлія Строчинська. міськрайонна газета "Вісник Переяславщини"