У теплому столичному манежі переяславцям гралося комфортно

У рамках підготовки до другого кола першості Київської області з футболу сезону 2016-2017 року команда юнаків 2007 року народження ФК «Переяслав» провела товариський матч проти ДЮСШ-1 м. Київ в манежі ФК «Динамо» (Конча-Заспа).

Київська команда була гостем нашого міста в грудні на турнірі «Футбольні надії». Ми також разом брали участь у футбольному турнірі в м. Славутич. Тож у нас склалися дружні стосунки з цією командою.

Гра проходила на половині звичайного футбольного поля. В команді 8 польових гравців та воротар. Поєдинок складався з двох таймів по 35 хвилин.

На початку матчу ініціативою заволоділи юні переяславські футболісти і за перші 20 хвилин відзначились двічі. М’ячі на рахунку В’ячеслава Мороза (Дівичківська ЗОШ) та Ростислава Човгаленка (ЗОШ №1).

У кінці першого тайму та на початку другого кияни перехопили ініціативу і зуміли зрівняти рахунок – 2:2. Але кінцівка гри все-таки була за нашими футболістами, двічі відзначився Ігор Юпик (ЗОШ №5). У підсумку перемога 4:2.

Юним переяславцям дуже сподобався синтетичний газон манежу, а також тепло в спорткомплексі (мінімальна температура +15 градусів, для порівняння – в нашому спортивному залі +5 градусів) і дружній прийом командою-суперником. Сподіваюся, ми ще кілька разів до початку сезону зіграємо в цьому манежі.

Футбольний клуб «Переяслав» висловлює вдячність батькам футболістів та Володимиру Лисюченку за фінансову підтримку, а також Олександру Пасічнику – за пільговий перевіз юних футболістів.