Під час апаратної наради у КОДА обговорили стан автошляхів Київщини і підсумки двомісячника з благоустрою


    Сьогодні під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука відбулася розширена апаратна нарада за участі голів райдержадміністрацій, керівників районних рад, міських голів найбільших міст, представників Київської обласної ради. Головними питаннями наради стало підведення підсумків проведення двомісячника з благоустрою в області та обговорення стану і плану ремонту автомобільних доріг.
   Максим Мельничук поінформував про запровадження у регіоні системи контролю за станом виконання розпоряджень і доручень голови Київської ОДА. Керівник області наголосив на тому, що частині райдержадміністрацій потрібно пришвидшити роботу для завершення процесу організації виконання повноважень у сфері реєстрації майна і бізнесу. Чимала увага також була приділена питанням запровадження системи електронних закупівель «ProZorro» і забезпеченню ЦНАПів необхідною оргтехнікою.


   Другим питанням розширеної апаратної наради стало підбиття підсумків проведення на Київщині двомісячника з благоустрою. Як доповів директор Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства КОДА Олег Міщенко, в області було ліквідовано 1,5 тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ (обсяг накопичення сміття на яких склав більш ніж 45 тис.м3), приведено в належний санітарний стан майже 5 млн.м² прибудинкових територій, 424 одиниць парків і скверів площею майже 9 млн.м²; впорядковано 1054,1тис.м². доріг та вулиць населених пунктів, що становить 100 % від запланованих заходів.
   Під час Всеукраїнського суботника, який відбувся 23 квітня 2016 року на території усіх населених пунктів Київської області взяли участь 780 тис. осіб. Особливу увагу було приділено упорядкуванню кладовищ, парків, скверів, узбіччя доріг та прибережних зон річок і озер, розчищенню сухостійних дерев, побілки дерев та бордюрів, висадженню дерев та кущів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ.
   Олег Міщенко також доповів про запланований та виконаний обсяг робіт щодо ліквідації ямковості та інших видів деформацій покриття доріг на території Київської області. Станом на 18.05.2016 по області ліквідовано ямковості на 368559,2 м2, з них:
* 66222,8 м2 на дорогах загального користування;
* 302336,4 м2 на вулицях і дорогах комунальної власності.
За останній тиждень ліквідовано ямковості 109566,8 м2 по області:
* 4626 м2 на дорогах загального користування;
* 104940,8 м2 на дорогах комунальної власності.
• повністю ліквідовано заявлену ямковість в м. Березань та смт Іванків;
• ліквідовано ямковість більш ніж на 50% від заявленої в м. Буча, м. Біла Церква, м. Бровари, м. Васильків, м. Ірпінь, м. Обухів, м. Переяслав-Хмельницький, Баришівський район, Бориспільський район, Броварський район, Володарський район, Вишгородський район, Згурівський район, Кагарлицький район, Макарівський район, Мереяслав-Хмельницький район;
• найменше ліквідовано ямковості: м. Славутич, м. Фастів, Богуславський, Васильківський, Миронівський, Обухівський,Києво-Святошинський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський та Яготинський райони.
Ліквідувати ямковість на дорогах Київської області на 80% планується до 10 червня, решта в залежності від наявності коштів як в місцевих бюджетах так і видатків на зазначені цілі з державного бюджету.